„Pieno žvaigždės“ iškovojo pirmąją pergalę šiame sezone (VIDEO)

Lkl.lt informacija

Ryanas Harrow pagerino šio sezono rezultatyvumo rekordą, o antrajame kėlinyje pabėgusi Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ ekipa iškovojo pirmąją pergalę „Betsafe–LKL“ čempionate.

Pasvaliečiai antrajame ketvirtyje laimėjo atakarpą net 17:0 ir 95:73 nesunkiai įveikė Alytaus „Dzūkijos“ krepšininkus.

Įspūdingai „Pieno žvaigždžių“ komandos gretose rungtyniavo amerikietis R. Harrow. Gynėjas vos per 23 aikštėje praleistas minutes pelnė 27 taškus (8/11 dvit., 3/6 trit.), atkovojo vieną ir perėmė 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 28 naudingumo balus.

Be jo išsiskyrė Nikita Balašovas ir Viačeslavas Bobrovas, atitinkamai pelnę po 12 ir 11 taškų.

„Dzūkijos“ ekipoje 15 taškų pelnė Katinas Reinhardtas, po 13 taškų pridėjo Gediminas Navickas ir Domagojus Samacas. Alejandro Hernandezo sąskaitoje buvo 11 taškų.

Rungtynes abi komandos pradėjo apylygiai, tačiau po pirmųjų dešimties minučių pirmavo aikštės šeimininkai (23:18). Antrajame kėlinyje „Pieno žvaigždžių“ ekipa įjungė aukštesnę pavarą, laimėjo atkarpą 17:0 ir prieš ilgąją pertrauką turėjo jau triuškinamą persvarą – 52:31.

Likęs rungtynių laikas tebuvo formalumas ir pirmąją pergalę sezone šventė pasvaliečiai – 95:73.