NBA sezono pasiruošimo pabaiga: J. Valančiūno dvigubas dublis ir M. Kuzminsko sugrįžimas

Komandos jau sužaidė paskutiniąsias draugiškas rungtynes prieš greitai prasidėsiantį NBA sezoną. Į aikštę dar išbėgo ir Jonas Valančiūnas bei Mindaugas Kuzminskas, tačiau jiems sekėsi skirtingai.

J. Valančiūno vedama Toronto "Raptors" ekipa ketvirtame kėlinyje susitvarkė ir nepaliko jokių vilčių Čikagos "Bulls" komandai bei šventė pergalę 125:104 (35:31; 28:25; 24:31; 38:17).

Lietuvis rungtynes pradėjo startiniame penkete ir žaidė 22 minutes. Per jas aukštaūgis pelnė 11 taškų (5/8 dvit., 1/1 bauda), atkovojo 10 kamuolių, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo du metimus, kartą suklydo ir du kartus prasižengė.

"Raptors" gretose nesulaikomai žaidė C.J. Milesas, kuris per 20 minučių pelnė 27 taškus pataikydamas 6 iš 11 tritaškius. 17 pridėjo Kyle'as Lowry, o 16 – Normanas Powellas.

"Bulls" ekipoje išsiskyrė Justinas Holidai pelnęs 17 taškų, o 13 pridėjo Lauri Markkanenas.

Tuo tarpu Niujorko "Knicks" neatsilaikė prieš Vašingtono "Wizards" 103:110 (26:26; 30:30; 25:27; 22:27).

Džiugi naujiena ta, kad M. Kuzminskas pasiruošimo etape pirmą kartą išbėgo į aikštelę. Per 6 minutes lietuvis pelnė 5 taškus (1/3 dvit., 1/4 trit.) ir kartą prasižengė.

"Knicks" gretose rezultatyviausiai žaidė Timas Hardaway Jr. pelnęs 23 taškus ir Dougas McDermootas pridėjęs 21.

Tuo tarpu "Wizards" į priekį vedė Bradley Bealas su 24 taškais ir Kelly Oubre Jr. su 21.

Dalaso "Mavericks" 96:111 Šarlotės "Hornets"
Klilvlando "Cavaliers" 113:106 Orlando "Magic"
Naujojo Orleano "Pelicans" 101:142 Memfio "Grizzlies"
San Antonio "Spurs" 106:97 Hjustono "Rockets"
Majamio "Heat" 95:119 Filadelfijos "76ers"
Detroito "Pistons" 103:107 Milvokio "Bucks"
Brisbeino "Bullets" 93:114 Fynikso "Suns"
Haifos "Maccabi" 81:129 Portlando "Trail Blazers"
Sakramento "Kings" 106:117 Oklando "Warriors"
Los Andželo "Lakers" 111:104 Los Andželo "Clippers"