Naujajame Orleane – R. Rondo sezono rekordas ir penki J. Holiday tritaškiai per kėlinį (VIDEO, REZULTATAI)

Naujajame Orleane žmonės neišvydo besigrumiančio Joelio Embiido su Anthony Davisu ar DeMarcusu Cousinsu, tačiau vis tiek išvydo kvapą gniaužiančią kovą. „Pelicans“ tik po atkaklios kovos 131:124 palaužė Filadelfijos „76ers“ krepšininkus.

Jau po dviejų kėlinių aikštės šeimininkai pirmavo 11 taškų skirtumu, tačiau viskas apsivertė aukštyn kojomis labai greitai. „76ers“ po pertraukos išėjo kaip reikiant įpykę ir ketvirtį laimėjo 40:21, bei perėmė rungtynių kontrolę į savo rankas.

Vis dėl to, čia žodį tarė Jrue Holiday. Gynėjas smeigė 5 tritaškius per vieną kėlinį, o „Pelicans“ jį laimėjo 44:29. „Pelicans“ susikrovė 9 taškų pranašumą likus kiek mažiau negu 6 minutėms, o svečiams priartėti arčiau taip ir neleido iki pat rungtynių pabaigos.

Be nuostabaus J. Holiday ketvirtojo kėlinio, puikiomis rungtynėmis pasižymėjo ir Rajonas Rondo, kuris prie 13 taškų pridėjo 18 rezultatyvių perdavimų. Tiek tikslių perdavimų yra šio sezono visos lygos rekordas.

Tuo tarpu „76ers“ buvo priversta verstis be Joelio Embiido, kadangi aukštaūgis apšilimo metu pajautė nugaros skausmus.

„Pelicans“ ekipoje rezultatyviausias buvo J. Holday pelnęs 34 taškus, A. Davisas pridėjo 29, D. Cousinsas 23 (9 atk. k.), E‘Twaunas Moore‘as 14.

„76ers“ komandoje išsiskyrė J.J. Redickas su 28 taškais, 27 pelnė Benas Simmonsas (10 atk. k.), Amiras Johsnonas ir Trevoras Bookeris (9 atk. k.), pridėjo po 16.

Bostono „Celtics“ 91:81 Detroito „Pistons“
Dalaso „Mavericks“ 92:97 Minesotos „Timberwolves“
Atlantos „Hawks“ 107:111 Niujorko „Knicks“