M. Kuzminskas vėl nežaidė, „Thunder“ vos susitvarkė su australais, o „Warriors“ parodė čempionišką puolimą

Dar viename Niujorko miesto derbyje "Knicks" nusileido Bruklino "Nets" ekipai 83:117 (24:36; 17:23; 21:24; 21:34).

Aikštėje nepasirodęs Mindaugas Kuzminskas ir toliau išlieka nežaidęs nei vienos minutės pasirengimo cikle. "Knicks" gretose labiausiai išsiskyrė Willy Hernangomezas pelnęs 17 taškų ir atkovojęs 12 kamuolių.

Tuo tarpu "Nets" į pergalę vedė ekipos naujokas D'Angelo Russellas su 16 taškų.

Oklando "Warriors" iškovojo pirmąją pergalę pasiruošimo cikle kai nušlavė Minesotos "Timberwolves" 142:110.

Monstrišką pasirodymą surengė Stephenas Curry pelnės 40 taškų ir pataikęs 6 iš 9 tritaškius. Tuo tarpu vilkų gretose išsiskyrė Andrew Wigginsas pelnęs 21 tašką.

Itin sunkią pergalę iškovojo ir Oklahomos "Thunder" ekipa laimėjusi 86:85 prieš Melburno "United". Paulas George'as šiose rungtynėse žaidė net 38 minutes ir pelnė 22 taškus. Tuo tarpu australų gretose sėkmingiausiai žaidė Casperas Ware'as Jr. pelns 20 taškų.

Klivlando "Cavaliers" 95:102 "Wizards"
Portlando "Trail Blazers" 134:106 Los Andželo "Clippers"
Denverio "Nuggets" 100:122 San Antonio "Spurs"
Naujojo Orleano "Pelicans" 108:95 Čikagos "Bulls
Sakramento "Kings" 69:75 Los Andželo "Lakers"