LKL savaitės dvikovoje – „Lietuvos ryto“ pergalė Utenoje prieš „Juventus“ (VIDEO)

Lkl.lt informacija

Centrinėje antrojo turo dvikovoje pergalę šventė Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšininkai.

Trečiajame kėlinyje spurtą 18:3 surengę vilniečiai „Betsafe–LKL“ čempionate įsirašė antrąją pergalę, 82:75 įveikdami Utenos „Juventus“ komandą.

„Lietuvos ryto“ ekipoje dėl traumos nerungtyniavo Artūras Jomantas. Puolėjas prieš keletą dienų treniruotėje išsinarino nykštį.

„Dar nesame geriausios formos, nežaidėme taip kaip norėjome. Pirmojoje rungtynių pusėje nekontroliavome rungtynių, tačiau trečiajame kėlinyje perėmėme iniciatyvą. Vyrai parodė charakterį, grįžome į rungtynes. Parodėme kietumą, kokio reikės žaidžiant su Europos taurės komandomis.“,– kalbėjo „Lietuvos ryto“ strategas Rimas Kurtinaitis.

Vilniečių vyriausiasis treneris taip pat išskyrė ir jau antras iš eilės rungtynes maloniai nustebinusį Martyną Echodą.

„Man patinka M. Echodas, jis vienas iš komandos lyderių. Esu tikras, kad jis dar tobulės. Jis 20–metis, tačiau žaidžia kaip tikras vyras, turi supratimą kur kris kamuolys.“

Ketvirtąją pražangą lemiamo ketvirčio pradžioje gavęs M. Echodas teigė: „Buvo permaininga dvikova. Trečiajame kėlinyje padarėme išvadas gynyboje, išmetėme gerus metimus. Gynyboje stengiuosi maksimaliai, nesvarbu kiek turiu pražangų. Treneris manimi pasitiki, įvertina darbą treniruotėse.“

Pasak Lauryno Samėno, po pralaimėjimų prieš Panevėžio „Lietkabelį“ ir „Lietuvos rytą“ nereikėtų nurašyti komandos.

„Truputėlį pritrūko šalto proto, pridarėme klaidų gynyboje. Tačiau visai gerai kovojome prieš stiprią komandą. Keletas pralaimėjimų neatspindi tikrojo komandos pajėgumo.“,– teigė vienas iš rezultatyviausių „Juventus“ žaidėjų L. Samėnas.

Sostinės klubas itin pavyzdingai dalinosi kamuoliu – „Lietuvos rytas“ atliko 19 rezultatyvių perdavimų, „Juventus“ 12.

Pasinaudodami „Juventus“ klaidomis sostinės krepšininkai pelnė net 23 lengvus taškus.

Vilniečių gretose pasižymėjo visi aikštelėje pasirodę krepšininkai. Komandą į priekį vedė Christopheris Krameris ir Benas Madgenas. surinkę po 14 taškų, M. Echodas pridėjo 13 taškų ir 6 atkovotus kamuolius, Rokas Giedraitis pelnė 11, Travisas Petersonas ir Robertas Carteris surinko po 10 taškų.

„Juventus“ ekipoje rezultatyviausiai rungtyniavo Mindaugas Kupšas, įmetęs 23 taškus ir atkovojęs 8 kamuolius. LaRonas Dendy surinko 15 taškų, Anthony Irelandas 12, Laurynas Samėnas 11.

Nors rungtynes uteniškiai pradėjo spurtu 11:2, tačiau likusį laiką pirmojoje rungtynių komandos kovėsi taškas į tašką. Trečiajame kėlinyje sostinės krepšininkai jau turėjo net 11 taškų pranašumą (62:51).

Nors „Juventus“ ir buvo priartėjęs (65:61), tačiau „Lietuvos rytas“ iki pat mačo pabaigos išsaugojo persvarą ir šventė pergalę (82:75)