Intriguojanti LKL akistata: „Lietuvos rytas“ – „Lietkabelis“ (apžvalga)

Lkl.lt informacija

Abi komandos sezoną pradėjo sėkmingai – iškovojo pergales per pirmus du turus.

Maža to, „Lietuvos rytas“ sulaukė pastiprinimo – sudarytas kontraktas su graiku Loukas Mavrokefalidis. Vis dėlto aukštaūgis į Lietuvą atvyksta tik ketvirtadienį ir su „Lietkabeliu“ dar nežais.

Šios rungtynės bus ypatingos dviem „Lietuvos ryto“ žaidėjams, vasarą į Vilnių persikėlusiems iš Panevėžio – snaiperiui Benui Madgenui ir puolėjui Mindaugui Lukauskiui.

„Lietuvos ryto“ sezono pradžios atradimu tapo Martynas Echodas – jis vedė komandą į pergalę per abu susitikimus. Savaitgalį maču su uteniškiais aukštaūgis per 18 minučių pelnė 13 taškų, atkovojo 6 kamuolius, blokavo 2 metimus, perėmė 2 kamuolius ir surinko 20 naudingumo balų.

Tuo tarpu po ilgosios pertraukos atkarpą 21:9 laimėję „Lietkabelio“ krepšininkai gana lengvai įveikė nė karto nepirmavusią Alytaus „Dzūkiją“.

„Aš liepiau jiems mesti. Jeigu vos tik esate laisvi – meskite, – „Lietkabelio“ spurtą po ilgosios pertraukos komentavo panevėžiečių strategas Artūras Štalbergas. – Žaidėjai ieškojo tobulų progų, todėl dažnai tai virsdavo į klaidas. Pagerinus puolimą iš karto pagerėjo ir rezultatas.“

„Lietkabelio“ gretose išsiskyrė trigubo dublio link žygiavęs amerikietis Lorenzo Williamsas, pelnęs 13 taškų, atkovojęs 6 kamuolius bei atlikęs 7 rezultatyvius perdavimus.

Namuose žaidęs „Lietuvos rytas“ paskutinėse rungtynėse įmetė net 102 taškus. O vieną kartą išvykoje rungtyniavęs „Lietkabelis“ į „Dzūkijos“ krepšį sukrapštė vos 69 taškus.

Į lygos finalą patekti užsibrėžusiems vilniečiams amžina kova su „Lietkabeliu“ turėtų tapti vienu svarbiausiu savaitės akcentų.

Rungtynės įvyks trečiadienį, 18:30 val. Jas tiesiogiai galėsite stebėti per BTV, DELFI ir LKL.LT.