„Lietuvos rytas“ išvykoje pasiekė revanšą prieš „Lietkabelį“

Šį vakarą Panevėžyje įvyko akistata tarp dviejų iš stipriausių LKL komandų – „Lietkabelio“ ir „Lietuvos ryto“.

Sėkmingiau antrąją susitikimo pusę sužaidę vilniečiai iškovojo pergalę 75:69.

Priminsime, kad pirmąsias šių komandų tarpusavio rungtynes Vilniuje rugsėjo pabaigoje 97:81 laimėjo panevėžiečiai.

Susitikimą sėkmingiau pradėjo šeimininkai, kurie susitikimo pradžioje įgijo aštuonių taškų persvarą (8:0). Nors vėliau vilniečiams pavyko pralaužti varžovų gynybą, po pirmojo kėlinio jie turėjo šešių taškų deficitą (18:12).

Antrąjį ketvirtį „Lietuvos rytas“ pradėjo kur kas sėkmingiau ir po Beno Madgeno tritaškio metimo komandas skyrė vos vienas taškas ir „Lietkabelis“ buvo priverstas prašyti minutės pertraukėlės (20:19). Pasitarimas šeimininkams padėjo ir iš karto po minutės pertraukėlės jie greitai surinko penkis taškus ir susigrąžino šešių taškų persvarą (25:19). Tuomet sėkminga atkarpa atsakė jau „Lietuvos rytas“, kuris pelnė dešimt taškų be atsako ir įgijo keturių taškų pranašumą (25:29). Banguotą kėlinį sėkmingiau užbaigė panevėžiečiai, kurie po dvidešimties žaidimo minučių pirmavo dviem taškais (35:33).

Trečiojo kėlinio pradžioje komandos kovėsi taškas į tašką, o sužaidus pusę kėlinio „Lietuvos rytas“ pirmavo vienu tašku (42:43). Visgi, tuomet šeimininkų žaidimas išsiderino, o tuo pasinaudoję vilniečiai įgijo dvylikos taškų pranašumą (46:58).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje svečiai buvo padidinę pranašumą net iki 17 taškų (52:69) ir nors paskutines penkias minutes sėkmingiau sužaidę panevėžiečiai, pergale džiaugėsi „Lietuvos rytas“.

Rezultatyviausi žaidėjai:

„Lietuvos rytas“: Loukas Mavrokefalidis 16, Rokas Giedraitis 15, Benas Madgenas 12, Travisas Petersonas 9, Jimmy Baronas 8.

„Lietkabelis“: Kšištofas Lavrinovičius 17 (8 atkovoti kamuoliai), Adas Juškevičius 14, Žanis Peineris 9, Donatas Tarolis 8.