„Lakers“ panaikino 19 taškų deficitą ir pranoko „Bulls“ (VIDEO)

Šią NBA naktį vyko vos vienos rungtynės, o jos neutralių fanų neturėjo džiuginti. Susitiko Los Andželo „Lakers“ ir viena prasčiausių lygos ekipų Čiakgos „Bulls“.

„Lakers“ savo žiūrovų akivaizdoje 103:94 pranoko „Bulls“. Trečiojo kėlinio pabaigoje Čikagos ekipa dar pirmavo 19 taškų persvarą – 61:42. Tačiau po spurto 30:12 intriga į rungtynes sugrįžo.

Vėliau „Bulls“ vėl sugebėjo šiek tiek pabėgti – 87:80, tačiau tada sekė „Lakers“ spurtas 11:2.

Prie pergalės smarkiai prsidiėjo Kentaviousas Caldwellas-Pope‘as, kuris iš savo 21 taško, 11 pelnė ketvirtajame kėlinyje.

Tuo tarpu brolių dvikovoje pranašesnis buvo „Bulls“ ekipos vidurio puolėjas Robinas Lopezas. Jis per 33 minutes pelne 14 taškų (7/11 dvit.) ir atkovojo 3 kamuolius, kai jo brolis Brookas Lopezas per 25 minutes pelnė 4 taškus (2/6 dvit., 0/4 trit.) atkovojo 9 kamuolius ir blokavo 2 metimus.

„Lakers“ ekipoje rezultatyviausiai žaidė Kyle‘as Kuzma pelnęs 22 taškus, K. Caldwellas-Pope‘as pridėjo 21 (9 atk. k.), Brandonas Ingramas pridėjo 17, o Jordanas Clarksonas 12.

Tuo tarpu „Bulls“ ekipoje išsiskyrė Denzelis Valentine‘as su 17 taškų (5/7 trit., 9 atk. k.), Antonio Blakeney pridėjo 15, R. Lopezas 14, o Lauri Markkanenas 13 (14 atk. k.).