„Lakers“ nutraukė 51 tašką pelniusio J. Hardeno vedamos „Rockets“ seriją, „Bulls“ iškovojo jau 7 pergalę iš eilės (VIDEO, REZULTATAI)

Nors Hjustono „Rockets“ ekipa anksčiau ar vėliau turėjo suklupti, niekas nesitikėjo, kad tai bus Jamesui Hardenui pelnius 51 tašką. Teksaso ekipa 116:122 turėjo pripažinti Los Andželo „Lakers“ ekipos pranašumą.

„Rockets“ buvo laimėjusi 14 rungtynių iš eilės ir tai buvo pirmasis pralaimėjimas nuo lapkričio 14-osios.

Šiose rungtynėse „Rockets“ neišgelbėjo net ir J. Hardenas. Jis pelnė 51 tašką (12/21 dvit., 4/6 trit., 17/21 baud.) ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus. Tai buvo antras kartas šį sezoną, kai J. Hardenas pelnė 50 ar daugiau taškų. Iš viso tai jau septintosios tokios rungtynėse jo karjeroje, tačiau tai buvo pirmas pralaimėjimas kai jis tiek pelno taškų.

Tiesa, „Lakers“ ekipoje pačiu tinkamiausiu laiku karjeros rungtynes sužaidė Kyle‘as Kuzma. Jos pelnė 38 taškus (5/7 dvit., 7/10 trit., 7/10 baud.) ir tai buvo „Lakers“ naujoko rezultatyviausios rungtynės karjeroje.

„Rockets“ ekipoje be J. Hardeno benefisto, 21 tašką pelnė Ericas Gordonas, Trevoras Ariza pridėjo 18, o P.J. Tuckeris 10.

„Lakers“ ekipoje K. Kuzmai puikiai talkino Corey Breweris pelnęs 21 tašką, Lonzo Ballas pridėjo 16 (9 atk. k.), Larry Nance‘as (9 atk. k.) ir Brandonas Ingramas po 13.

Tuo tarpu Čikagos „Bulls“ ekipa iškovojo jau 7-ąją pergalę iš eilės ir įveikė Orlando „Magic“ 112:94.

Tai yra antra ilgiausia pergalių serija visoje lygoje. Oklendo „Warriors“ šiuo metu yra laimėjusi 10 kartų iš eilės.

„Bulls“ ekipos pergalių serija prasidėjo sugrįžus Nikola Mirotičiui. Būtent ispanas šį sezoną dar nepatyrė nei vieno pralaimėjimo.

Šiose rungtynėse „Bulls“ po dviejų kėlinių pirmavo 11 taškų skirtumu, o po pertraukos atsakė į visus likusius klausimus. Trečiąjį ketvirtį jie laimėjo 13 taškų persvara ir prieš lemiamą, ketvirtąjį kėlinį, pirmavo 24 taškais.

„Bulls“ į pergalę vedė Denzelis Valentine‘as pelnęs 16 taškų (10 atk. k.), po 15 pridėjo Krisas Dunnas ir N. Mirotičius (10 atk. k.), 14 pelnė Bobby Portis ir 13 Jerianas Grantas.

„Magic“ ekipoje išsiskyrė 18 taškų pelnęs Nikola Vučevičius (10 atk. k.), po 14 pridėjo Elfridas Paytonas (8 rez. perd.) ir D.J. Augistinas, 12 pelnė Mario Hezonja.

Majamio „Heat“ 90:89 Bostono „Celtics“
Sakramento „Kings“ 104:99 Bruklino „Nets“
Jutos „Jazz“ 79:107 Oklahomos „Thunder“
Detroito „Pistons“ 93:110 Dalaso „Mavericks“
Minesotos „Timberwolves“ 112:1014 Denverio „Nuggets“
San Antonio „Spurs“ 93:91 Portlando „Trail Blazers“
Memfio „Grizzlies“ 84:97 Oklendo „Warriors“
Finikso „Suns“ 95:108 Los Andželo „Clippers“