L.Jamesas pakartojo asmeninį rezultatyvių perdavimų rekordą, o „Cavaliers“ nugalėjo „Hawks“, K.Porzingio vedama „Knicks“ ekipa po pratęsimo palaužė „Lakers“ (VIDEO, REZULTATAI)

Klivlando „Cavaliers" namuose užtikrintai 123:114 nugalėjo Atlantos „Hawks".

Pirmajame kėlinyje abi komandos rungtyniavo rezultatyviai, o tai padėjo „Hawks" komandai nepaleisti savo varžovų 31:31. Antrąjį kėlinį Klivlando krepšininkai pradėjo spurtu 7-0 ir įgijo septynių taškų persvarą 38:31. Svečiams nepavyko sustabdyti savo varžovų, kurie rungtynių pabaigoje turėjo net gi 24 taškų pranašumą 109:85.

Šiose rungtynėse įspūdingą pasirodymą surengė LeBronas Jamesas, kuris atliko net 17 rezultatyvių perdavimų ir pakartojo savo asmeninį rekordą. Puolėjas rungtyniavo 35 minutes, per kurias dar pelnė 25 taškus, atkovojo 7 ir perėmė 2 kamuolius. Kyle'as Korveris pelnė 19 taškų (6/9 trit.), Kevinas Love'as (4/5 trit., 12 atk.k.) ir Jeffas Greenas pridėjo po 17, Jose Manuelis Calderonas 14, Jae Crowderis 13.

„Cavaliers" iš viso atliko 35 rezultatyvius perdavimus ir užfiksavo šio sezono klubo rekordą. Klubas taip pat pataikė net 20 tolimų metimų ir pegerino komandos šio sezono rezultatą.

„Hawks" komandoje rezultatyviausias buvo Taureanas Prince'as, kuris pelnė 24 taškus, atkovojo 7 kamuolius ir atliko 6 perdavimus. Kentas Bazemore'as pridėjo 20 (6/10 trit., 8 atk.k), Dennisas Schroderis 14 (5 rez.perd.), Tyleris Cavanaugh 11, DeAndre Bembry 10.

Itin dramatiškai susiklostė Niujorke vykusios rungtynės. „Knicks" tik po pratęsimo 113:109 palaužė „Lakers"

Pirmąjį kėlinį sėkmingiau pradėjo „Lakers" 6:13, tačiau Kristapo Porzingio vedami šeimininkai greitai persvėrė rezultatą 16:13. Rungtynių metu vyko itin permaininga kova, dažnai keitėsi pirmaujanti komanda. Likus žaisti pusantros minutės „Knicks" dar turėjo penkių taškų persvarą 99:94, tačiau Kentavious Caldwell-Pope'as pelnė dvitaškį, o Kyle'as Kuzma smeigė tritaškį ir rezultatas tapo lygus 99:99. Kristapo Porzingio tolimas metimas skriejo pro šalį ir komandos turėjo žaisti pratęsimą. Jo metu užtikrinčiau rungtyniavo šeimininkai, kurie įgijo šešių taškų pranašumą 109:103. „Knicks" pergalę įtvirtino taiklūs Kristapo Porzingio baudų metimai 113:109.

„Knicks" ekipoje išsiskyrė Kristapas Porzingis žaidė 40 minučių per kurias pelnė 37 taškus, atkovojo 11 kamuolių ir atliko 5 blokus. Latvis pataikė 5 tolimus metimus iš 8 ir pakartojo savo geriausią karjeros rezultatą. Enesas Kanteris pridėjo 14 taškų (11 atk.k.),Michaelas Beasley ir Frankas Ntilikina po 13, Courtney Lee ir Dougas McDermottas po 10.

„Lakers" komandoje Kentavious Caldwell-Pope'as pelnė 24 taškus, Kyle'as Kuzma pridėjo 19, Lonzo Ballas 17 (8 atk. k., 6 rez. perd.), Brookas Lopezas 14, Julius Randle'as 13, Jordanas Clarksonas 12.

Šį rungtynių trilerį arenoje kartu su tėvais stebėjo ir neseniai su Prienų-Birštono „Vytauto" klubu kontraktus pasirašę LiAngelo ir LaMelo Ballai.

Detroito „Pistons“ 84:103 Denverio „Nuggets“
Bruklino „Nets" 103:98 Vašingtono „Wizards“
Dalaso „Mavericks“ 95:89 San Antonijaus „Spurs“
Minesotos „Timberwolves" 112:118 Filadelfijos „76ers“
Sakramento „Kings" 99:92 Finikso „Suns“