L. Ballo sugrįžimas neišgelbėjo „Lakers“, „Knicks“ su blankiu K. Porzingiu krito po pratęsimo (VIDEO, REZULTATAI)

Los Andželo „Lakers“ ekipa kurį laiką vertėsi be pagrindinio atakų organizatoriaus Lonzo Ballo, tačiau jam sugrįžus, vis tiek 94:108 buvo pralaimėtą Šarlotės „Hornets“ komandai.

„Lakers“ ekipai tai buvo 9-asis pralaimėjimas iš eilės, o šiuo metu jie užima priešpaskutinę vietą Vakarų konferencijoje.

L. Ballas, kuris dėl peties traumos nežaidė nuo gruodžio 20-osios aikštėje praleido 27 minutes ir pelnė 11 taškų (1/1 dvit., 3/7 trit.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir perėmė 2 kamuolius.

Tai taip pat buvo ir devinta nesėkmė paeiliui namuose ir tai yra pakartota ilgiausia serija klubo istorijoje.

„Lakers“ ekipoje rezultatyviausiai žaidė Brandonas Ingramas su 22 taškais (14 atk. kam.), Julius Randle‘as pridėjo 15 (10 atk. kam.), o Brookas Lopezas ir L. Ballas pelnė po 11.

„Hornets“ komandą į priekį vedė Kembwa Walkeris pelnęs 19 taškų, Jeremy Lambas pridėjo 17, Marvinas Williamsas 16, o Dwightas Howardas 15 (10 atk. kam.).

Tuo metu, Niujorko „Knicks“ ekipa patyrė skaudų pralaimėjimą ir po pratęsimo 103:107 turėjo pripažinti Majamio „Heat“ ekipos pranašumą.

„Knicks“ jau patyrė trečiąjį pralaimėjimą iš eilės ir prarado progą išsilyginti pergalių skaičiumi su aukščiau esančiomis Indianos „Pacers“ ir Filadelfijos „76ers“ ekipomis. Su 18 pergalių ir 21 pralaimėjimu „Knicks“ žengia 10-oje Rytų konferencijos vietoje.

Tuo tarpu „Heat“ iškovojo 21-ąją pergalę sezone ir įtvirtino savo poziciją penktoje vietoje. Už jų besirikiuojančios Milvokio „Bucks“ ir Detroito „Pistons“ turi viena pergale mažiau, bet yra sužaidusios vienomis rungtynėmis mažiau.

„Knicks“ ekipai itin pritrūko Kristapo Porzingio indėlio. Latvis per 36 minutes pelnė 15 taškų (4/11 dvit., 1/3 trit., 4/4 baud.), atkovojo 7 kamuolius ir atliko 3 blokus.

Tuo tarpu „Heat“ ekipoje Goranas Dragičius per 40 minučių pelnė 19 taškų (5/10 dvit,m 3/8 trit.), atkovojo 6 kamuolius ir atliko 6 rez. perdavimus.

„Knicks“ ekipoje rezultatyviausiai žaidė Courtney Lee su 24 taškais, Michaelas Beasley pridjėo 20 (10 atk. kam.), K. Porzingis pridjėo 15, o Enesas Kanters 14 (8 atk. kam.).

„Heat“ komandoje Wayne‘as Ellingtonas su 24 taškais buvo rezultatyviausias, Goranas Dragičius pridėjo 19, Joshas Richardsonas 18,o Tyleris Johnsonas 16, o Hassanas Whiteside‘as 10.

Detroito „Pistons“ 78:114 Filadelfijos „76ers“
Minesotos „Timberwolves“ 84:91 Bostono „Celtics“
Čikagos „Bulls“ 127:124 Dalaso „Mavericks“
Finikso „Suns“ 89:103 San Antonio „Spurs“
Jutos „Jazz“ 91:99 Denverio „Nuggets“
Vašingtono „Wizards“ 102:100 Memfio „Grizzlies“
Atlantos „Hawks“ 89:110 Portlando „Trail Blazers“