Ketvirtadienį Eurolygoje pergalėmis džiaugėsi abu lietuviai (VISI REZULTATAI)

Krepšinio kupina Eurolygos savaitė tęsiasi, o šiandien bus sužaisti dar keturi mačai.

Pirmajame dienos mače susitiko dvi nesėkmingai savaitę pradėjusios komandos – „Chimki“ (5/3) ir „Maccabi“ (5/3), kurios antradienį patyrė skaudžias nesėkmes. Pergalę šių ekipų akistatoje džiaugėsi svečiai, kurie 77:69 iškovojo penktąją savo pergalę

Kitose dienos rungtynėse sėkmingai rungtynių pabaigą sužaidusi „Panathinaikos“ (5/3) 82:81 palaužė „Anadolu Efes“ (2/6) komandą. Graikams tai jau trečioji pergalė iš eilės.

Nugalėtojų gretose Lukas Lekavičius aikštėje praleido vos keturias minutes, per kurias prametė vienintelį išmestą tritaškį bei atliko vieną rezultatyvų perdavimą.

Paskutinėse dienos rungtynėse įvyko ispaniškas derbis – „Real“ (5/3) namuose susitiko su „Unicaja“ (3/5). Nuo pat susitikimo pradžios į priekį įsiveržę šeimininkai iškovojo užtikrintą pergalę 89:57.

Jonas Mačiulis „Real“ gretose aikštėje praleido 22 minutes, per kurias pelnė 7 taškus (1/3 dvitaškių, 1/4 tritaškių, 2/2 baudų), atkovojo penkis ir perėmė vieną kamuolį bei du kartus suklydo.