Jubiliejinio „Betsafe–LKL“ sezono starte – „Lietkabelio“ pergalė (VIDEO)

Lkl.lt informacija
25-ojo „Betsafe–LKL“ sezono starte Kšištofas Lavrinovičius pelnė 19 taškų, o jo vedama Panevėžio „Lietkabelio“ ekipa nugalėjo trečiajame kėlinyje strigusius Utenos „Juventus“ krepšininkus.

Namuose rungtyniavę panevėžiečiai rezultatyviame mače 92:85 palaužė uteniškius.

„Tai buvo sunkios, kietos rungtynės. Ilgosios pertraukos metu sakiau žaidėjams, kad jeigu pagerinsime asmeninę gynybą mums pasiseks ir laimėsime. Trečiajame kėlinyje mūsų gynyba tapo tvirtesnė ir tai lėmė pergalę“, – po mačo kalbėjo šeimininkų strategas Artūras Štalbergas.

„Šiandien gynybos nebuvo pas abi komandas. Visgi, labiau už blogus sprendimus nubaudė mus, o ne mes juos“, – mačą reziumavo „Juventus“ vyriausiasis treneris Gediminas Petrauskas.

„Lietkabelio“ gretose išsiskyrė nesenstantis Kšištofas Lavrinovičius pelnęs 19 taškų ir pataikęs 7 metimus iš 8 bandymų. Donatas Tarolis surinko 16 taškų, o Žanis Peineris pridėjo 14 taškų.

„Juventus“ ekipą į priekį tempė Arvydo Šikšniaus ir Anthony Irelando duetas, kartu pelnęs 31 tašką. Lietuvio sąskaitoje 16, o amerikiečio – 15 taškų.

Rungtynes abi komandos pradėjo apylygiai, tačiau A. Šikšniaus ir A. Irelando vedami uteniškiai po pirmųjų dešimties minučių buvo priekyje (25:23). Antrajame kėlinyje „Juventus“ išlaikė trapų pranašumą, o ketvirtį tritaškiu metimu iš aikštės vidurio baigė A. Irelandas – 45:44.

Po ilgosios pertraukos svečiai pradėjo strigti „Lietkabelio“ gynyboje, o tuo pasinaudoję aikštės šeimininkai persvėrė rezultatą savo naudai (65:59). Ketvirtojo kėlinio pradžioje Simas Buterlevičius buvo nubaustas nesportine pražanga ir panevėžiečiai pirmą kartą įgavo dviženklį pranašumą (75:64). Likusioje rungtynių dalyje „Lietkabelis“ išsaugojo turėtą persvarą ir šventė pirmąją pergalę sezone – 92:85.