J. Valančiūno indėlis į pergalę – kuklus, D. Sabonis buvo arti dvigubo dublio (VIDEO)

Toronto „Raptors“ ekipa namuose pasiekė revanšą ir 100:91 įveikė Vašingtono „Wizards“ ekipą.

Šiose rungtynėse „Wizards“ turėjo verstis be savo ekipos žvaigždės Johno Wallo.
Jonas Valančiūnas aikštėje praleido 16 minučių per jas pelnė 4 taškus (2/7 dvit.), atkovojo 7 atšokusius kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, išrašė du blokus ir kartą prasižengė.

„Raptors“ į pergalę vedė DeMaras DeRozanas pelnęs 33 taškus (8 atk. k.), 12 pridėjo C.J. Milesas, po 10 Fredas VanVleetas ir Kyle‘as Lowry.

„Wizards“ ekipoje J. Wallo netektį bandė kompensuoti Bradley Bealas pelnęs 27 taškus, 15 pridėjo Otto Porteris Jr., o 12 Marcinas Gortatas (12 atk. k., 7 rez. perdavimai).

Tuo tarpu Indianos „Pacers“ pasiekė nesunkią pergalę ir 120:95 įveikė Majamio „Heat“.

Rungtynių lūžis įvyko po pertraukos. „Pacers“ po dviejų kėlinių pirmavo 3 taškų skirtumu, tačiau trečiąjį ketvirtį laimėjo 32:13 ir pasiuntė Majamio ekipą į nokdauną.

Nugalėtojams Domantas Sabonis per 18 minučių pelnė 8 taškus (4/7 dvit.), atkovojo 10 atšokusių kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir blokavo metimą.

„Pacers“ ekipoje išsiskyrė Bojanas Bogdanovičius pelnęs 26 taškus, 25 pridėjo Mylesas Turneris, 15 Victoras Oladipo, o po 12 pelnė Darrenas Collisonas ir haddeusas Youngas.

„Heat“ komandoje rezultatyviausias buvo Wayne‘as Ellingtonas pelnęs 21 tašką, po 15 pridėjo Joshas Richardsonas ir Hassanas Whiteside‘as.