J.Valančiūno dvigubas dublis padėjo „Raptors“ klubui iškovoti pergalę, o D.Sabonis pelnė 8 taškus, bet „Pacers“ neatsilaikė prieš „Thunder“ (VIDEO)

Toronto „Raptors" 115:109 įveikė Finikso „Suns".

Rungtynes sėkmingiau pradėjo Toronto krepšininkai 11:17. DeMaras DeRozanas trečiajame kėlinyje pelnė net 18 taškų, o „Raptors" įgijo dviženklį pranašumą 79:92. Aikštės šeimininkai nepasidavė ir likus žaisti kiek daugiau nei 20 sekundžių pradėjo alsuoti savo varžovams į nugarą 109:111. „Suns" komandos viltis išsigelbėti šiose rungtynėse sudaužė Kyle'as Lowry, kuris realizavo abu baudų metimus 109:115.

Jonas Valančiūnas sužaidė dar vienas puikias rungtynes. Lietuvis aikštėje praleido 30 minučių per kurias pelnė 20 taškų (7/12 met., 1/1 trit., 5/8 baud., 1 per. kam.) ir atkovojo 11 kamuolių.

Įspūdingą pasirodymą „Raptors" ekipoje surengė DeMaras DeRozanas, kuris pelnė 37 taškus (24/12 met., 13/15 baud., 7 atk. kam., 4 rez. perd.), Serge'as Ibaka pridėjo 21 (3/3 trit., 13 atk. k.), Kyle'as Lowry 12.

„Suns" komandoje rezultatyviausias buvo Troy'us Danielsas, kuris pelnė 32 taškus (11/16 met., 7/10 trit.), T. J. Warrenas ir Gregas Monroe (11 atk. k.) po 17, Tyleris Ulisas 16.

Tuo tarpu Indianos „Pacers" ekipa namuose po atkaklios kovos 95:100 turėjo pripažinti Oklahomos „Thunder" krepšininkų pranašumą.

Pirmoje rungtynių pusėje vyko itin atkakli kova,o po dviejų kėlinių komandas skyrė vos penki taškai 46:51. Trečiąjį ketvirtį aikštės šeimininkai pradėjo spurtu 11:2 ir po Bojano Bogdanovičius dėjimo iš viršaus įgijo keturių taškų persvarą 57:53. Oklahomos krepšininkai greitai susigrąžino ir persvėrė rezultatą 63:65, o likus žaisti penkias minutes turėjo dviženklį pranašumą 81:92. Nors „Pacers" ir pavyko sumažinti deficitą iki vieno taško 95:96, tačiau Alejandro Abrinesas pelnė dvitaškį, o svečių pergalę įtvirtino taiklūs Paulo George'o baudų metimai 95:100.

Paulas George'as pirmą kartą po įvykusių mainų rungtyniavo prieš „Pacers", kur buvo sutiktas ne itin maloniai.

Domantas Sabonis aikštėje praleido 19 minučių ir per jas pelnė 8 taškus (4/6 dvit.) ir atkovojo 6 kamuolius bei 3 kartus suklydo.

„Pacers" ekipoje išsiskyrė Victoras Oladipo, kuris pelnė 19 taškų (9/26 met., 1/9 trit., 5 atk. k., 6 rez. perd.), Bojanas Bogdanovičius pridėjo 15, Darrenas Collisonas 14 (6/9 met.), Thaddeusas Youngas 11 (10 atk. k., 7 per. kam.)

Oklahomos „Thunder" komandoje Stevenas Adamsas pelnė 23 taškus (11/16 met., 13 atk. k.), Alejandro Abrinesas pridėjo 14 (4/6 trit.), Carmelo Anthony ir Paulas George'as (3/14 met., 5 rez. perd.) po 12, Russellas Westbrookas 10 (3/17 met., 17 atk. k, 12 rez. perd.)