J. Embiido karjeros rungtynės – 46 taškai į „Lakers“ krepšį, „Hawks“ 46 taškų skirtumu sumindė „Kings“ (VIDEO, REZULTATAI)

Filadelfijos „76ers“ ekipa uždėta ant Joelio Embiido nugaros nukeliavo į pergalę, kai 115:109 palaužė Los Andželo „Lakers“ ekipą.

Likus 3 minutėms iki ketvirtojo kėlinio pabaigos po Kyle‘o Kuzmos tritaškio „Lakers“ atsilikimas buvo vos vienas taškas. Tačiau po to sekė J. Embiido baudų metimai, Roberto Covingtono tritaškis, J. J. Redicko dvitaškis ir susikrovę saugią persvarą „76ers“ ekipa jos nepaleido.

Tikrų rungtynių herojumi tapo J. Embiidas, jis per 34 minutes pelnė net 46 taškus (12/17 dvit/. 2/3 trit., 16/19 baudos), atkovojo 15 atšokusių kamuolių, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, blokavo net 7 metimus, suklydo vos 2 kartus ir prasižengė 4 kartus.

Jam puikiai talkino Benas Simmonsas pelnęs 18 taškų (9 atk. k., 10 rez. perdavimų, 5 perimti k.), R. Covingtonas pridėjo 12.

„Lakers“ ekipoje Brandonas Ingramas pelnė 26 taškus (11 atk. k.), K. Kuzma pridėjo 24, o Jordanas Clarksonas 20. Tuo tarpu Lonzo Ballo sąskaitoje vos 2 taškai ir 2 rezultatyvūs perdavimai.

Atlantoje taip pat užfiksuoti įspūdingi skaičiai, kurie siejasi su 46. Tik šį kartą tai yra skirtumas tarp komandų. Atlantos „Hawks“ 126:80 sumindė Sakramento „Kings“ ekipą.

„Kings“ dar laikėsi pirmąjį kėlinį ir po jo turėjo tik 8 taškų deficitą. Visgi „Hawks“ antrą ketvirtį laimėjo 40:19, o jau tada neliko abejonių dėl rungtynių nugalėtojo. Nors „Kings“ trečią kėlinį pralaimėjo vos 2 taškais, lemiamame ketvirtyje „Hawks“ įtvirtino savo pergalę dominuodami ir jame – 34:19.

„Hawks“ ekipoje net 8 žaidėjai pelnė dviženklį taškų skaičių. O rezultatyviausias buvo Dennisas Schroderis su 21 (8rez. perdavimai), 20 pridėjo Dewayne‘as Dedmonas (14 atk. k.), po 14 pelnė Taureanas Prince‘as (8 rez. perdavimai) ir Johnas Collinsas (8 atk. k.).

„Kings“ komandoje išsiskirti sugebėjo Zachas Randolphas su 16 taškų ir George‘as Hillas su 12.

Vašingtono „Wizards“ 102:93 Majamio „Heat“
Jutos „Jazz“ 101:106 Niujorko „Knicks“
Klivlendo „Cavaliers“ 115:107 Šarlotės „Hornets“
Detroito „Pistons“ 95:99 Milvokio „Bucks“
San Antonio „Spurs“ 86:98 Minesotos „Timberwolves“
Čikagos „Bulls“ 79:92 Oklahomos „Thunder“
Orlando „Magic“ 94:99 Portlando „Trail Blazers“