Itin naudingai žaidę D. Sabonis ir J. Valančiūnas vedė savo ekipas į pergalę (VIDEO)

Indianos „Pacers“ ekipa ramiai ir užtikrinta susitvarkė su Bruklino „Nets“ ir šventė pergalę 109:97.

„Pacers“ ekipos lietuvis Domantas Sabonis aikštėje praleido 21 minutę ir spėjo pelnyti 17 taškų (7/13 dvit., 3/4 baudos), atkovojo 8 kamuolius ir blokavo 3 metimus. Tai buvo jo rezultatyviausios rungtynės gruodžio mėnesį, o 3 blokai yra geriausias karjeros pasiekimas.

D. Saboniui esant aikštėje „Pacers“ įmetė 12 taškų daugiau, o tokį rodiklį Indianos ekipoje turėjo tik Cory Josephas.

Lietuvis buvo antras pagal rezultatyvumą aikštėje ir jį pralenkė tik Victoras Oladipo su 26 taškais 16 pridėjo Mylesas Turneris, 15 Cory Josephas.

Tuo tarpu „Nets“ ekipoje Allenas Crabbe‘as pelnė 17 taškų, Chrisas LaVertas, Quincy Acy is Joe Harrisas pridėjo po 14.

Tuo tarpu Toronto „Raptors“ taip pat užtikrintai susidorojo su Sakramento „Kings“ ir iškovojo pergalę 108:93.

Šiose rungtynėse Jonas Valančiūnas aikštėje praleido 27 minutes ir per jas pelnė 13 taškų (3/9 dvit., 0/1 trit., 7/8 baudos), atkovojo 16 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir blokavo 3 metimus. Būtent 16 atkovotų kamuolių yra lietuvio rekordas šį sezoną.

Taip pat aukštaūgiui tai buvo jau 111-asis dvigubas dublis NBA, o pagal šį rodiklį jis pakilo į „Raptors“ klubo istorijos antrą vietą pagal dvigubus dublius.

Tai jau buvo devintoji „Raptors“ pergalė iš eilės namuose.

Prie to svariai prisidėjo DeMaras DeRozanas pelnęs 21 tašką, Kyle‘as Lowry pridėjo 16, Normanas Powellas 14.

„Kings“ ekipoje rezultatyviausi buvo Garretas Temple‘as ir Bogdanas Bogdanovičius pelnę po 18 taškų, George‘as Hillas pelnė 16, o Willie Cauley-Steino sąskaitoje – 12.