A.Gudaitis itin galingai sugrįžo į Eurolygą

2017-10-13 10:05 eurobasket.lt

Vilniaus "Lietuvos rytą" palikęs Artūras Gudaitis galingai grįžo į Eurolygą, kur rungtyniavo dar vilkėdamas Kauno "Žalgirio" marškinėlius. Ketvirtadienį vidurio puolėjo ir Manto Kalniečio atstovaujamas Milano "Ax Armani" (0/1) klubas Rusijoje po permainingos kovos 84:93 (30:16, 18:22, 16:27, 20:28) nusileido Maskvos CSKA (1/0) ekipai.

Svečiai galingiau pradėjo rungtynes, o abu lietuviai aikštelėje pasirodė pirmojo ketvirčio antroje pusėje. "Dizaineriai" antro kėlinio pradžioje turėjo jau labai solidžią 16-os taškų persvarą (32:16), tačiau vėliau varžovai laimėjo atkarpą 8:1 ir pradėjo lipti ant kulnų. Komandos išėjo ilsėtis Milano krepšininkams pirmaujant dviženkliu skirtumu - 48:38.

Italai laikėsi iki ketvirtojo kėliniio, tačiau jame varžovai spurtavo 9:0 ir pergalės nebepaleido. Abu lietuviai aikštelėje pasirodė pirmo kėlinio antroje pusėje ir pasirodė skirtingai.

A.Gudaitis vos per 18 minučių pelnė 15 taškų (2/3 dvit., 11/11 baudų), atkovojo 3 bei perėmė 1 kamuolį, blokavo metimą, išprovokavo 6 pražangas, gavo bloką, išnaudojo pražangų limitą ir surinko 18 naudingumo balų.

M.Kalnietis per 13 minučių įmetė 3 taškus (1/2 trit.), atliko 4 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo pražangą, sykį suklydo, triskart pažeidė taisykles ir surinko 3 naudinumo balus.

"Armiečių" gretose Eurolygoje debiutavo ir pernai "Žalgirio" atakoms vadovavęs Leo Westermannas. Nuo dvikovos pradžios žaidusio prancūzo sąskaitoje - 3 pelnyti taškai (0/1 dvit., 1/3 trit.), rezultatyvus perdavimas, klaida, 3 pražangos ir -2 naudingumo balai per 14 minučių.

CSKA: Cory Higginsas 21 (9/12 dvit.), Sergio Rodriguezas 20 (4/12 dvit., 4/8 trit., 5 atk. kam., 4 rez. perd.), Nando de Colo 19 (10 išpr. praž., 7/7 baudų), Willas Clyburnas 15 (2/2 trit., 12 atk. kam., 3 per. kam.).

"AX Armani": Andrew Goudelockas 17 (7/10 dvit., 0/6 trit., 5 atk. kam.), Vladimiras Micovas 16 (5 atk. kam.), Artūras Gudaitis 15 (11/12 baudų), Dairis Bertanis 14 (2/2 trit.).