„Neptūnas“ Latvijoje iškovojo labai svarbią pergalę FIBA Čempionų lygoje

Antradienį į svarbią FIBA Čempionų lygos dvikovą stojo Klaipėdos „Neptūno“ komanda.

Rungtynėse su konkurentais dėl vietos kitame etape „Ventspils“ komanda, po sėkmingo antrojo kėlinio iškovojo pergalę 84:69.

Pirmajame kėlinyje klaipėdiečiams sunkiai sekėsi užpulti latvių krepšį ir vos vienuoliką taškų per kėlinį pelnę „Neptūno“ krepšininkai turėjo šešių taškų deficitą (11:17).

Situacija pasikeitė antrajame kėlinyje, kai Kazio Maksvyčio auklėtiniams pagaliau pavyko sėkmingiau užpulti, tačiau kėlinio pradžioje varžovams pavyko atsakyti savo taškais ir išlaikyti persvarą (21:26). Visgi, antroje kėlinio pusėje iniciatyvos ėmėsi Renaldas Seibutis ir Juanas Palaciosas, o savo aikštės pusėje varžovams taškų pelnyti beveik neleidusi „Neptūno“ komanda galingai užbaigė ketvirtį ir įgijo šešių taškų pranašumą (37:31).

Negana to, lyg ant bangos rungtyniavę klaipėdiečiai 24 dvikovos minutę po Laimono Kisieliaus rezultatyvios atakos susikrovė dviženklę persvarą – 45:35.

Dar neįpusėjus ketvirtajam kėliniui, po Edgaro Želionio tritaškio, komandas jau skyrė 18 taškų – 67:49 ir jokios intrigos nebeliko.

Rezultatyviausi žaidėjai:

Ventspils“: Ingus Jakovics – 16, Blake'as Hamiltonas – 14, Aigars Škele – 12, Julius Jucikas – 10.

Neptūnas“: Edgaras Želionis – 19, Juanas Palaciosas ir Renaldas Seibutis – po 15, Laimonas Kisielius (9 atk. kam.) ir Laurynas Beliauskas – po 10.