FIBA Čempionų lyga: „Neptūnas“ – „Gazianstep“ (apžvalga)

19:00 val. Klaipėdoje į kovą FIBA Čempionų lygoje stos šeimininkai „Neptūno“ krepšininkai ir svečiai iš Turkijos – „Gazianstep“.

Abi šios ekipos FIBA Čempionų lygoje startavo identiškai – pradėję turnyrą dvejomis pergalėmis iš eilės jie buvo sustabdyti praėjusį turą, kai privalėjo pirmą kartą pripažinti varžovų pranašumą.

Vietinėse pirmenybėse geriau sekasi „Neptūnui“, kuris LKL užima trečiąją poziciją. Tuo tarpu jų varžovai Turkijos pirmenybėse po keturių turų priversti tenkintis paskutiniąją vieta. Iškovoti pergalės „Gazianstep“ nepavyko ir praėjusį savaitgalį, kai namuose po dviejų pratęsimų buvo nusileista „Eskirsehir“ klubui.

Kaip įprasta Turkijos ekipoms, „Gazianstep“ taip pat turi didelį legionierių iš JAV kiekį – 6. Taip pat ekipos sudėtyje galima pamatyti patyrusį slovėną Jure Balažičių ir latvį Rolandą Freimanį, kuris šį sezoną FIBA Čempionų lygoje vis dar nežaidė.

Būtent J. Balažičius yra naudingiausias komandos žaidėjas po pirmų trejų rungtynių – vos per 23 minutes po 15,3 taško renkantis žaidėjas yra vienas iš pavojingiausių Turkijos ekipos krepšininkų. Sėkmingai slovėnui talkina amerikiečiai Seanas Armandas (vidutiniškai 16 taškų per rungtynes), Victoras Ruddas (vidutiniškai 12 taškų per rungtynes) ir Markas Lyonsas (vidutiniškai 12 taškų per rungtynes).

Ketvirtoji Klaipėdos „Neptūno“ akistata FIBA Čempionų lygoje – trečiadienį 19:00 val.

Rungtynes tiesiogiai galėsite stebėti LRT kultūros kanalu, arba internetu paspaudę šią nuorodą.