Fantastiškoje „Pacers“ pergalėje – puikus D. Sabonio žaidimas (VIDEO)

Indianos „Pacers“ ekipa pagaliau nutraukė pralaimėjimų seriją ir tai nutiko sugrįžus Victorui Oladipo. „Pacers“ 125:86 nušlavė Čikagos „Bulls“ nuo žemės paviršiaus.

Šiose rungtynėse taip pat puikiai atrodė ir Domantas Sabonis, kuris jau dvejose rungtynėse iš perkopė 20 taškų ribą. Lietuvis per 27 minutes pelnė 22 taškus (8/10 dvit., 1/2 trit., 3/6 baud.), atkovojo 5 kamuolius, blokavo metimą, du kartus suklydo, 3 kartus prasižengė ir surinko 17 naudingumo balų.

Dar prieš tai D. Sabonis pelnė 24 taškus, o priešnuodžių prieš jį tada nerado Milvokio „Bucks“.

Po patirtos kelio traumos pagaliau į aikštę sugrįžo V. Oladipo. Gynėjas pelnė 23 taškus (7/8 dvit., 2/3 trit., 3/4 baud.), atliko 9 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 6 ir perėmė 5 kamuolius.

„Pacers“ dar po pirmojo ketvirčio pirmavo tik 5 taškų skirtumu, tačiau antrąjį kėlinį laimėjo net 33:11 ir po pirmosios rungtynių dalies pirmavo 64:37.

„Pacers“ komandoje V. Oladipo su 23 taškais ir D. Sabonis su 22 ir buvo rezultatyviausi, T.J. Leafas pridėjo 15, Darrenas Collisonas ir Mylesas turneris pelnė po 13.

„Bulls“ komandoje Bobby Portisas pelnė 15 taškų, Denzelis Valentine‘as ir Lari Markkanenas pridėjo po 13, Robinas Lopezas 10.