Fantastiškas „Knicks“ spurtas nubloškė „Raptors“ ir mažai žaidusį J. Valančiūną

Niujorko „Knicks“ ekipa parodė tikrą charakterį ir namuose 108:100 įveikė Toronto „Raptors“ ekipą. Šiuo pralaimėjimu nutrūko Dwane‘o Casey auklėtinių keturių pergalių serija.

„Raptors“ trečiąjį kėlinį pralaimėjo net 40:10. Būtent lemiamas smūgis ir buvo suduotas trečiojo kėlinio metu, nes tada „Knicks“ spurtavo net 28:0.

Jonas Valančiūnas jau trečias rungtynes iš eilės aikštėje nepraleidžia daugiau negu 20 minučių. Šį kartą lietuvis per 18 minučių pelnė 8 taškus (4/8 dvit.), atkovojo 6 atšokusius kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo 3 metimus, tris kartus suklydo ir du prasižengė.

Trys blokuoti varžovų metimai yra geriausias centro pasiekimas šį sezoną.

Labiausiai prie itin galingo spurto prisidėjo Timas Hardaway Jr pelnęs 38 taškus (4/9 trit., 7 rez. perdavimai), Kristapas Porzingis pelnė 22 taškus (atk. k.), o Courtney Lee pridėjo 15.

„Raptors“ ekipoje išsiskyrė Kyle‘as Lowry su 25 taškais (10 atk. k.), DeMaras DeRozanas pridėjo 18, o C.J. Milesas ir Normanas Powellas po 11.