Fantastiškai žaidę L. Jamesas ir K. Durantas nukalė pergales savo ekipoms (VIDEO, REZULTATAI)

Klivlendo „Cavaliers“ ekipa iškovojo jau 13-ąją pergalę iš eilės po to, kai 101:95 palaužė Sakramento „Kings“ krepšininkus.

13 pergalių iš eilės yra „Cavaliers“ komandos rekordas. Tokias pergalių serijas „Cavs“ buvo iškovoję 2008-2009 ir 2009-2010 metų sezonuose. Rekordas galės būti pagerintas penktadienį, kai „Cavaliers“ susitiks su Indianos „Pacers“.

„Cavaliers“ šiose rungtynėse vienu metu turėjo 14 taškų deficitą, tačiau ketvirtojo kėlinio pabaigoje Jeffas Greenas baudų metimais išlygino rezultatą. O per paskutines pusantros minutės LeBronas Jamesas pelnė 5 iš eilės taškus ir „Cavaliers“ šventė pergalę.

L. Jamesas buvo vos per plauką nuo trigubo dublio. Jis pelnė 32 taškus (7/10 dvit., 5/8 trit., 3/6 baudos), atkovojo 11 kamuolių ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

„Cavaliers“ ekipoje L. Jamesui puikiai talkino Kevinas Love‘as pridėjęs 18 taškų (13 atk. k.), J. Greenas pelnė 17, o Kyle‘as Korveris 15.

„Kings“ ekipoje rezultatyviausiai žaidė Zachas Randolphas su 18 taškų, Buddy Hieldas pelnė 17, Frankas Masonas 15, o George‘as Hillas 10.

Tuo tarpu ne Stepheno Curry likusi Oklendo „Warriors“ 101:87 susitvarkė su Šarlotės „Hornets“.

Šiose rungtynėse taip pat čempionams nepadėjo ir Draymondas Greenas, vis dėlto Kevinas Durantas juos abu puikiai pavadavo atlikęs trigubą dublį.

Iš viso K. Durantas per 36 minutes pelnė 35 taškus (10/18 dvit., 3/10 trit., 6/6 baudos), atkovojo 10 kamuolių, atliko 11 rezultatyvių perdavimų, blokavo 2 metimus, tris kartus suklydo ir du kartus prasižengė.

Tai buvo vos antrasis trigubas dublis nuo tada, kai K. Durantas persikėlė į „Warriors“.

K. Durantas jau pirmame kėlinyje pelnė 16 taškų, o po jo „Warriors“ turėjo 8 taškų persvarą. Dar įspūdingesnis antrasis kėlinys leido „Warriors“ į pertrauką išeiti turint 26 taškų persvarą.

„Hornets“ ekipos negelbėjo ir 24 taškus pelnęs Kemba Walkeris, Nicolas Batumas pridėjo 15, o Dwightas Howardas 14.

„Warriors“ komandoje rezultatyviausias, žinoma, buvo K. Durantas su 35 taškais, Klay Thompsonas pridėjo 22 (4/7 trit.), Nickas Youngas 10.

Atlantos „Hawks“ 106:110 Orlando „Magic“
Dalaso „Mavericks“ 90:97 Bostono „Celtics“
Memfio „Grizzlies“ 88:99 Niujorko „Knicks“
Detroito „Pistons“ 100:104 Milvokio „Bucks“
Denverio „Nuggets“ 114:123 Naujojo Orleano „Pelicans“
Majamio „Heat“ 105:117 San Antonio „Spurs“
Minesotos „Timberwolves“ 113:107 Los Andželo „Clippers“