Iki galo kovojęs „Lietuvos rytas“ patyrė nesėkmę Rusijoje

Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšininkai šį vakarą stojo į dar vieną Europos taurės akistatą.

Vilniečiai išvykoje panaikino didžiulį pranašumą ir sugrįžo į rungtynes, tačiau nesugebėjo įveikti „Lokomotiv Kuban“ ekipos patirdami nesėkmę 68:77.

Pirmoje šių ekipų tarpusavio akistatoje Vilniuje prireikė pratęsimo, po kurio pergalę 93:85 taip pat šventė svečiai.

Nuo pat mačo pradžios iniciatyva priklausė šeimininkams, o „Rytas“ pirmavo tik pačioje susitikimo pradžioje (3:2). Vėliau Rusijos komanda laimėjo atkarpą 18:4 ir įgijo dviženklį pranašumą (7:20), kurį jie išlaikė iki pat kėlinio pabaigos (12:25).

Antrajame kėlinyje „Lokomotiv“ dar labiau padidino savo persvarą ir prieš pertrauką šeimininkų pranašumas jau siekė 19 taškų (25:44). Beje, savo auklėtinių žaidimu nepatenkintas Rimas Kurtinaitis dar antrojo kėlinio metu į aikštę metė iki šiol tik epizodiškai komandoje rungtyniavusius Marginį Normantą ir Deividą Sirvydį.

Po pertraukos į aikštę „Lietuvos ryto“ krepšininkai žengė su kur kas didesniu nusiteikimu, o tai leido jiems jau įpusėjus kėliniui sumažinti pranašumą iki aštuonių taškų (42:50). Per likusią trečiojo kėlinio dalį svečiai ir toliau mažino „Lokomotiv“ persvarą ir prieš paskutinį ketvirtį komandas skyrė vos penki taškai (54:59).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje „Rytas“ buvo priartėjęs iki trijų taškų (58:61), tačiau persverti pranašumo jiems nepavyko. Iki mačo pabaigos likus pusantros minutės vilniečiai atsiliko penkiais taškais (68:73), tačiau per likusį laiką taškus pelnė tik Rusijos klubas, tad vilniečiams teko patirti ketvirtąją nesėkmę.

Rezultatyviausi žaidėjai:

Lokomotiv Kuban“: M. Collins 17 (9 atkovoti kamuoliai), R. Broekhoff 12, F. Elegar 11, D. Kulagin, B. Qvale po 10.

Lietuvos rytas“: C. Kramer 21, B. Madgen 13, M. Echodas 9 (10 atkovotų kamuolių).