„Lietuvos rytas“ po pratęsimo turėjo pripažinti Rusijos klubo pranašumą

Vilniaus "Lietuvos ryto" (1/2) krepšininkai žaidė trečias rungtynes Europos taurės varžybose, o jų varžovai buvo vieni turnyro favoritų. Vilniečiai "Siemens" arenoje po pratęsimo 85:93 (21:18, 22:25, 21:18, 17:20, 4:12) nusileido C grupės lyderiui Krasnodaro "Lokomotiv Kuban" (3/0) klubui iš Rusijos.

Susitikimas prasidėjo vilniečiams praleidus 5 taškus, tačiau vėliau atsakius 9 "sausais" taškais – 9:5. Pirmojo ketvirčio pabaigoje Rokas Giedraitis pataikė du taškus ir pridėjo baudos metimą, tačiau sėkmingai varžovų atakai pakako 4 sekundžių – 21:18.

Antro kėlinio pradžioje vilniečiai buvo atitrūkę 9 taškais, tačiau po R.Giedraičio nesportinės pražangos pranašumas aptirpo iki 3 – 30:27. Sašos Obradovičiaus treniruojami svečiai buvo išsiveržę į priekį, o komandos išėjo ilsėtis esant lygiam rezultatui – 43:43.

Po ilgosios pertraukos Rimo Kurtinaičio auklėtiniai laimėjo atkarpą 7:0 – 45:40. Netrukus aikštės šeimininkai įgijo dviženklį pranašumą 58:47. Tačiau svečiai įmetė 11 taškų be atsako – 58:58. Prieš lemiamą ketvirtį mūsiškiai pirmavo 64:61.
Po labai abejotinos nesportinės pražangos Artūrui Jomantui svečiai išsiveržė į priekį – 68:72. Loukas Mavrokefalidis išlygino rezultatą – 72:72, o likus 20 sekundžių tolimu metimu sumažino skirtumą iki minimumo – 78:79. Likus 10 sekundžių R.Giedraitis tritaškiu išlygino rezultatą, o paskutinė varžovų ataka buvo bevaisė – pratęsimas.

Papildomo laiko metu taikliu tolimu metimu žiūrovius ant kojų buvo pakėlęs Mindaugas Lukauskis – 85:85. Tačiau netrukus R.Kurtinaičiui teko prašyti minutės pertraukėlės – 85:89. Perlaužti susitikimo eigos nebepavyko – 85:93.

"Lietuvos rytas": Loukas Mavrokefalidis 22 (4/8 dvit., 1/2 trit.i, 11/13 baudų, 7 atk.k. 12 išpr. praž., 4 kl.), Rokas Giedraitis 19 (3/4 dvit., 4/10 trit.), Mindaugas Lukauskis 11 (3/5 trit., 2 per. kam., 3 kl.), Jimmy Baronas (0/4 trit., 6 atk.k., 2 per. kam.), Artūras Jomantas (4/5 dvit.) ir Robertas Carteris (2 per. kam.) po 8, Travisas Petersonas 5 (1/5 trit., 9 atk.k., 4 rez. perd.), Marcas Carteris 4 (2/6 dvit., 0/3 trit., 3 kl.), Martynas Echodas 0 (1 min.), Margiris Normantas 0 (4 s).

"Lokomotiv Kuban": Joe Raglandas 21 (1/5 trit., 9 rez. perd.), Frankas Elegaras 17 (6/7 dvit., 5/5 baudų, 10 atk.k.), Mardy Collinsas 13 (1/5 trit., 7 atk. kam., 4 rez. perd.), Brianas Qvale'as 12 (5/6 dvit., 5 praž.), Chrisas Babbas 11 (3/10 trit.), Ryanas Broekhoffas 10 (1/5 trit., 6 atk. kam., 4 per. kam.), Pavelas Antipovas 5 (5 atk. kam.), Dmitrijus Chvostovas ir Vladimiras Ivlevas po 2.