Fantastiškos A. Juškevičiaus rungtynės vainikuotos „Lietkabelio“ pergale (VIDEO)

Adas Juškevičius pirmajame kėlinyje per keturias minutes ir keturias sekundes įmetė 7 tritaškius iš eilės, o galingas gynėjo pasirodymas padėjo „Lietkabeliui“ iškovoti trečiąją pergalę Europos taurėje.

Nors varžovams pavyko atsigauti po pirmojo kėlinio šoko bei panaikinti 22 taškų varžovų pranašumą, lemiamu momentu užtikrinčiau sužaidę panevėžiečiai 86:79 nugalėjo „Buducnost“ ekipą.

Susitikimą šeimininkai pradėjo sėkmingai gindami savo baudos aikštelę, o puolime iniciatyvos ėmėsi tritaškius vieną po kito į varžovų krepšį svaidęs Adas Juškevičius. Jo vedami panevėžiečiai laimėjo atkarpą 19:0 ir vos po šešių minučių „Lietkabelis“ turėjo įtikinamą persvarą (21:2). Visgi, Lietuvos rinktinės gynėjas sustoti nesiruošė ir toliau demonstravo fenomenalų pasirodymą puolime – per keturių minučių ir keturių sekundžių atkarpą pataikė septynis tritaškius iš eilės, o jo vedama komanda po pirmojo kėlinio turėjo 18 taškų persvarą (31:13).

Antrajame kėlinyje žaidimas išsilygino, o į aikštę po poilsio sugrįžusiam A. Juškevičiui jau buvo skiriamas padidintas varžovų dėmesys. Antrąjį ketvirtį panevėžiečiai pralaimėjo šešiais taškais, tačiau į pertrauką jie keliavo vis dar pirmaudami dviženkliu skirtumu (45:33).

Po pertraukos svečiai užtikrintai rungtyniavo puolime bei ne tik po ištirpdė „Lietkabelio“ pranašumą, tačiau ir persvėrė rezultatą. Po trijų kėlinių priekyje jau buvo „Buducnost“, kuri pirmavo dviem taškais (63:65).

Paskutiniame ketvirtyje „Lietkabelis“ susigrąžino persvarą bei uždarė varžovams kelius link savo krepšio, tačiau varžovus gelbėjo tritaškiai metimai. Kėlinio viduryje strigti pradėjo abejų komandų puolimas, o tylą nutraukė A. Juškevičius, kuris lemiamu momentu pataikė dar du tritaškius ir aštuoniais taškais iš eilės leido savo ekipai įgyti pergalingą persvarą (84:75). Susitikimo pabaigoje varžovams pranašumą sumažinti pavyko tik iki septynių taškų – galutinis rezultatas 86:79.

Devynis tritaškius per susitikimą pataikęs A. Juškevičius iš viso mačą baigė su 31 tašku savo sąskaitoje. Negana to gynėjas dar atkovojo 4 kamuolius bei atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir rungtynes baigė su 38 naudingumo balais.

Komandos draugui puikiai talkino ir Žanis Peineris, kuris mačą pabaigė savo sąskaitoje turėdamas 19 taškų.

Rezultatyviausi žaidėjai:

Lietkabelis“: A. Juškevičius 31 (9/13 tritaškių), Ž. Peineris 19, K. Lavrinovičius 11.

Buducnost“: F. Barovic 18, K. Gibson 14 N. Ivanovic 12.