B. Bogdanovičiaus vedami kroatai turėjo vargo rungtynėse su vengrais

2017-09-01 14:46 basketnews.lt

Puikiai ketvirtąjį kėlinį sužaidusi Kroatijos rinktinė su Bojanu Bogdanovičiumi priešakyje įsirašė pirmąją pergalę Senojo žemyno pirmenybėse.

Aleksandro Petrovičiaus vadovaujama ekipa Rumunijoje 67:58 (20:20, 19:16, 13:17, 15:5) įrodė pranašumą prieš Vengrijos nacionalinės komandos žaidėjus.

Besibaigiant trečiajam kėliniui, Vengrijos rinktinė pirmavo 53:50, tačiau tuomet ketvirtajame ketvirtyje užstrigo puolime.

Vengrams pirmuosius taškus tolimu metimu praėjus keturioms minutėms pelnė Davidas Vojvoda, o dar du likus žaisti minutę pridėjo Zoltanas Perlas. Tai buvo viskas, ką Vengrijos krepšininkai sugebėjo sukrapštyti per 10 minučių.

Tuo metu tokių problemų neturėję kroatai surinko 15 taškų ir pergalingai startavo Europos čempionato C grupėje.

Kiek daugiau nei tris minutes šiame susitikime ilsėjęsis Bogdanovičius iš žaidimo pataikė 6/11 metimų, realizavo 10 baudų iš 11 ir pelnė 23 taškus.

Taip pat jis atkovojo 7 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 3 sykius suklydo bei surinko 24 naudingumo balus.

Vengrijos rinktinė: Zoltanas Perlas 12, Davidas Vojvoda 11, Akosas Kelleris 8.

Kroatijos rinktinė: Bojanas Bogdanovičius 23, Dario Šaričius 15 (6/12 metimai), Marko Tomas 8.