Italai parodė charakterį ir sugebėjo palaužti žydų pasipriešinimą

2017-08-31 21:00 basketnews.lt

Įspūdingą gynybą pademonstravusi Italijos rinktinė pasirodymą Europos čempionate pradėjo nesudėtinga pergale.

B grupės, kurioje žaidžia ir lietuviai, rungtynėse Ettore Messinos auklėtiniai 69:48 (21:15, 15:17, 15:9, 18:7) sutriuškino Izraelio krepšininkus.

Pirmojoje susitikimo pusėje namuose žaidžiantys Izraelio krepšininkai stengėsi nepaleisti varžovų toli į priekį bei įpusėjus rungtynėms atsilikinėjo tik 32:36.

Po ilgosios pertraukos italai galiausiai pradėjo diktuoti savo sąlygas bei laimėję atkarpą 15:7 įgijo dviženklę persvarą 51:39.

Įsibėgėjusi Italijos rinktinė lemiamame ketvirtyje vadelių jau nebeatleido. Jokių vilčių varžovams nepalikę italai pergalę užfiksavo per trečiąjį ir ketvirtąjį kėlinius į savo krepšį praleisdami vos 16 taškų.

Su Izraelio rinktine šeštadienį ginklus surems Lietuvos nacionalinė komanda.

Italija: Marco Belinelli 18, Luigi Datome 16 (8 atk. kam.), Arielis Filloy 12.

Izraelis: Omri Casspi 18 (9 atk. kam.), Richardas Howellas 9, Galas Mekelis 8.