Lietuvius savo gretose turinčios ekipos ketvirtadienį Eurolygoje liko be pergalių (REZULTATAI)

Šį vakarą startavo penktasis Eurolygos turas, o iš viso buvo sužaistos penkerios rungtynės.

Praėjusią savaitę varžovus metimu paskutinę sekundę palaužusi „Panathinaikos“ šiandien pati patyrė nesėkmę tuo pačiu scenarijumi. Luko Lekavičiaus ekipą nuskandino Rodrigue Beaubois metimas, po kurio „Baskonia“ iškovojo pirmąją pergalę Eurolygoje, graikus palauždama rezultatu 85:84.

Gynėjas iš Lietuvos aikštėje praleido kiek daugiau nei 9 minutes, per kurias pelnė 3 taškus (0/1 dvitaškių, 1/1 tritaškių), atkovojo ir perėmė po vieną kamuolį, kartą suklydo bei dukart prasižengė.

Pralaimėjimą patyrė ir dviejų lietuvių „AX Armani“ komanda, kuri išvykoje 68:79 turėjo pripažinti „Maccabi“ pranašumą.

Milano ekipos centras Artūras Gudaitis savo 16 gautų minučių išnaudojo produktyviai – pelnė 11 taškų (5/6 dvitaškių, 1/1 baudų), atkovojo 5 kamuolius (1 puolime) bei varžovui išrašė vieną bloką. Jo komandos draugas Mantas Kalnietis aikštėje praleido beveik 16 minučių ir pasižymėjo 8 taškais (0/1 dvitaškių, 2/3 tritaškių, 2/2 baudų), 1 atkovotu bei perimtu kamuoliu ir 3 rezultatyviais perdavimais. Tiesa, įžaidėjas mačą pabaigė padaręs 4 klaidas.

Be pergalės liko ir Jonas Mačiulis, kurio atstovaujama „Real“ patyrė pirmąją nesėkmę šio sezono Eurolygoje. Svečiai iš Rusijos, „Chimki“ krepšininkai pristabdė Luka Dončičių ir iš Madrido parsivežė pergalę 86:80.

Jonas Mačiulis aikštėje praleido 18 su puse minutės ir pelnė 8 taškus (1/1 dvitaškių, 2/3 tritaškių) bei atkovojo keturis kamuolius (1 puolime). Lietuvis taip pat susirinko tris asmenines pražangas.