Eurolyga: Tobulai pratęsime puolusi „Olympiakos“ nepaliko vilčių L. Dončičiaus vedamam „Real“ klubui (REZULTATAI)

Šį vakarą Eurolygoje buvo sužaistos trys dvikovos, kuriose netrūko intrigos, gražių epizodų, rekordų ir puikaus krepšinio.

Į pirmąją akistatą stojo dvi turnyrinės lentelės kaimynės. „Crvena Zvezda“ (4/7) namuose 100:81 palaužė „Anadolu Efes“ (3/8) komandą.

Kitose dienos rungtynėse žiūrovai išvydo dramą tarp „Olympiakos“ (9/2) Madrido „Real“ klubo (5/6). Per pagrindinį susitikimo laiką nugalėtojas neišaikštėjo ir komandos buvo priverstos žaisti pratęsimą. Jo metu neįtikinėtą puolimą pademonstravusi ir nė vieno metimo neprametusi Graikijos komanda nepaliko jokių vilčių savo varžovams 92:83.

„Real“ neišgelbėjo ir fantastiškas rungtynes sužaidęs Luka Dončičius. Slovėnas sužaidė rezultatyviausias karjeros rungtynes ir pelnė 33 taškus ir surinko 36 naudingumo balus, tačiau to pergalei nepakako.

Itin nesėkmingai mačas susiklostė Jonui Mačiuliui: per 12 minučių jis prametė vienintelį mestą tritaškį, atkovojo vieną kamuolį, tačiau du kartus suklydo bei keturis prasižengė ir susitikimą baigė su -6 naudingumo balais.

Paskutiniame dienos mače po ilgosios pertraukos varžovus į priekį paleidusi „Barcelona“ (4/7) nesugebėjo rimčiau pakovoti dėl pergalė su „Fenerbahce“ (8/3) ir patyrė nesėkmę 68:83.