J.Andersono duetas su A.Švedu atvedė „Chimki“ klubą į pergalę

Maskvos srities "Chimki" (3/0) komanda sugrįžimą į Eurolygą ir toliau vainikuoja pergalingu žaidimu.

Aleksėjaus Švedo ir buvusio žalgiriečio Jameso Andersono vedamas Rusijos klubas namuose po permainingos kovos 85:78 (20:28, 23:16, 21:11, 21:23) įveikė Belgrado "Crvena Zvezda" (1/2) ekipą.

Rungtynes Maskvoje sėkmingiau pradėjo Serbijos čempionai – taikliai atakavę svečiai po pirmųjų dešimties minučių turėjo 8 taškų pranašumą – 28:20. Antrojo kėlinio metu svarstyklės pasviro aikštės šeimininkų naudai, tačiau po dviejų kėlinių priekyje vis dar buvo svečiai.

Antroje rungtynių dalyje "Chimki" įjungė dar aukštesnę pavarą, o prie to labiausiai prisidėjo A.Švedas ir J.Andersonas. Gynyboje taip pat užtikrintai rungtyniavę aikštės šeimininkai stabdė varžovų atakas bei per trečią kėlinį leido jiems pelnyti tik 11 taškų.

Lemiamo ketvirčio metu serbai dar bandė sugrąžinti intrigą ir buvo sumažinę atsilikimą iki 4 taškų – 74:78, tačiau tuomet "Chimki" spurtavo 5:0 ir rungtynių nugalėtojas tapo aiškus – 85:78.

"Chimki": J.Andersonas (4/7 trit., 8/9 baudos) – 24, A.Švedas (9 rez. perd.) – 18, S.Markovičius – 10, T.Robinsonas – 9, M.Thomasas (10 atk. kam.) – 8 taškai.

"Crvena Zvezda": M.Bjelica – 15, J.Feldeine'as (3/5 trit.) – 14, T.Rochestie – 13, M.Lessortas (8 atk. kam.) – 12, N.Radičevičius – 9 taškai.