Eurolyga: CSKA ir „Panathinaikos“ iškovojo pergales, „Real“ patyrė pralaimėjimą namuose (VISI REZULTATAI)

Šį vakarą Eurolygoje įvyks dar trys mačai.

Pirmoje akistatoje susitiko CSKA (8/2) ir „Barcelona“ (4/6) klubai. Nors Ispanijos ekipa kovojo iki pat susitikimo pabaigos, o paskutiniame ketvirtyje rezultatas vienu metu dar buvo lygus, Maskvos klubui pavyko galingai finišuoti ir iškovoti pergalę 92:78.

Luko Lekavičiaus atstovaujama „Panathinaikos“ (7/3) komanda iškovojo dar vieną pergalę, šį kartą dėka galingo ketvirtojo kėlinio 82:71 įveikusi „Unicaja“ (3/7).

Įžaidėjas iš Lietuvos ir vėl negavo daug žaidybinio laiko – per septynias minutes aikštėje jis pelnė tris taškus (1/1 tritaškiai), atkovojo vieną kamuolį, atliko du rezultatyvius perdavimus bei kartą suklydo.

Paskutinėse dienos rungtynėse Madrido „Real“ (5/5) namuose po atkaklios kovos 83:87 turėjo pripažinti „Crvena Zvezda“ (3/7) pranašumą.

J. Mačiulis pralaimėjusių gretose per 17 minučių aikštėje taškų nepelnė (0/1 dvitaškių, 0/1 tritaškių), tačiau atkovojo penkis ir perėmė vieną kamuolį.