Puikų mačą sužaidęs A. Gudaitis neišgelbėjo „AX Armani“ nuo pralaimėjimo „Olympiakos“ klubui (VISI REZULTATAI)

Ketvirtadienį dar penkiomis dvikovomis sugrįžo Eurolyga, kurioje buvo sužaisti devintojo turo mačai.

Pirmajame dienos susitikime „Bamberg“ (5/4) namuose po įspūdingo spurto ketvirtajame kėlinyje 83:82 išplėšė pergalę prieš „Valencia“ komandą (3/6).

Kiek vėliau dviejų lietuvių atstovaujama „AX Armani“ (3/6) metė rimtą iššūkį „Olympiakos“ (6/3) komandai, tačiau galiausiai buvo priversta pripažinti nesėkmę 85:86.

Milano komandos neišgelbėjo ir puikus Artūro Gudaičio pasirodymas – lietuvis vos per 21 minutę pelnė 19 taškų (6/8 dvitaškių, 7/9 baudų), atkovojo 10 kamuolių ir surinko 28 naudingumo balus. Jo komandos draugas Mantas Kanietis per 21 aikštėje praleistą minutę surinko du taškus (1/3 dvitaškių), atkovojo du kamuolius, atliko vieną rezultatyvų perdavimą ir perėmė vieną kamuolį. Gynėjas taip pat kartą suklydo ir tris kartus prasižengė.

Kitose dienos rungtynėse „Barcelona“ (4/5) netikėtai lengvai 89:67 susitvarkė su „Maccabi“ (5/4) ekipa, o „Crvena Zvezda“ (2/7) po atkaklios kovos 81:85 nusileido vis geresnę formą demonstruojančiai „Baskonia“ (4/5) ekipai.