Puikus Schroderio solo pasirodymas leido vokiečiams iškovoti pergalę

2017-08-31 15:15 basketnews.lt

B grupės kovos Tel Avive prasidėjo sunkiai sulaikomo Denniso Schroderio vedamos Vokietijos rinktinės (1-0) pergale. Chriso Flemingo auklėtiniai čempionato starte 75:63 (9:16, 30:17, 19:14, 17:16) įveikė Ukrainos nacionalinę komandą (0-1).

Rungtynes geriau pradėjo Ukrainos rinktinė, kuri pirmajame kėlinyje karaliavo po varžovų krepšiu bei pirmavo 7 taškų persvara.

Antrajame ketvirtyje Vokietija ėmė artėti – Schroderis pelnė 7 taškus, o įpusėjus ketvirčiui Robinas Benzingas dvitaškiu pirmą kartą vokiečius išvedė į priekį. Abi komandos rengė žaibiškas atakas, tačiau jos geriau sekėsi vokiečiams, kurie po dviejų kėlinių pirmavo 39:33.

Per pirmąją rungtynių pusę Vokietijos vedlys Schroderis jau turėjo 18 taškų ir 4 rezultatyvius perdavimus.

Trečiajame kėlinyje Ukrainos rinktinė sustojo. Vokietija spurtavo 13:3 ir įgijo 14 taškų pranašumą (52:38).

Lemiamo ketvirčio metu vokiečiai turėjo 15 taškų pranašumą, tačiau tuomet ukrainiečiai atkūrė intrigą. Jie spurtavo 10:2 ir likus dviem minutėms priartėjo iki 7 taškų deficito (61:68).

Vokietijos rinktinė: Dennisas Schroderis 32 (6/11 dvit., 5/8 trit., 5/5 baudos, 7 rez. perd., 32 naud. bal.), Robinas Benzingas 17, Johannesas Voigtmannas 8, Danielis Theisas 17.

Ukrainos rinktinė: Aleksandras Mišula 12, Artiomas Pustovijus 11, Ruslanas Otverčenka 8.