Įspūdingai atsitiesę Izraelio krepšininkai įveikė vokiečius

2017-09-03 21:00 basketnews.lt

Netikėtą pergalę Senojo žemyno pirmenybių B grupėje, kurioje kovoja ir Lietuva, įsirašė etapo šeimininkai Izraelio krepšininkai.

Puikiai lemiamą kėlinį sužaidę žydai savo žiūrovų akivaizdoje 82:80 (23:18, 20:25, 14:26, 25:11) nokautavo Vokietijos nacionalinę komandą, kurios gretose rungtyniauja žalgirietis Isaiah Hartensteinas, ir nutraukė dviejų pralaimėjimų seriją.

Izraeliui įsirašius pirmąją pergalę, grupėje neliko komandų be pergalių, o Lietuva po trijų turų – viršūnėje.

Ketvirtojo ketvirčio pradžioje Dennisui Schroderiui pelnius du taškus su pražanga, o Robinui Benzingui pataikius iš toli, Vokietija pirmavo net 16 taškų skirtumu – 75:59, bet tuomet krito į duobę.

Chriso Flemingo auklėtiniai per pusseptintos minutės surinko vos du taškus, aikštėję dominuoti pradėję Izraelio krepšininkai atseikėjo 19 ir išsiveržė į priekį – 78:77.

Prasidėjus paskutinei minutei, Dennisas Schroderis ataką užbaigė dviem taškais ir Vokietija vėl išsiveržė į priekį, tačiau Guy Pnini į tai atsakė tritaškiu, Galis Mekelis realizavo baudą ir įtvirtino šeimininkų pergalę – 82:80.

Įspūdingai žydų gretose sužaidė kiek mažiau nei dvi minutes rungtynėse besiilsėjęs Richardas Howellas, kuris pelnė 23 taškus (10/15 dvitaškiai, 3/4 baudos), atkovojo 9 ir perėmė net 7 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 36 naudingumo balus.

Kitas komandos vedlys Omri Casspi surinko dvigubą dublį (20 tšk. ir 11 atk. kam.), o Vokietijos ekipoje tokiu pat pasiekimu išsiskyrė Danielas Theisas, pelnęs 15 taškų ir atkovojęs 15 kamuolių.

Vokietijos rinktinė: Dennisas Schroderis 20, Danielas Theisas 15 (15 atk. kam.), Johannesas Voigtmannas 13, Danilo Barthelas 10.

Izrealio rinktinė: Richardas Howellas 23 (9 atk. kam., 7 per. kam.), Omri Casspi 20 (6/14 metimai, 11 atk. kam.), Guy Pnini 15, Galis Mekelis 12.