A. Hanga atvedė vengrus į pergalę rungtynėse su čekais

2017-09-04 14:30 basketnews.lt

Pirmuosiuose dvejuose Senojo žemyno pirmenybių mačuose blankiai pasirodęs Adamas Hanga galiausiai sužibėjo bei atvedė Vengrijos rinktinę į neeilinę pergalę.

Vengrijos krepšininkai 85:73 (23:16, 21:17, 22:25, 19:15) nugalėjo čekus bei Europos čempionato rungtynes laimėjo net po 48-erių metų pertraukos.

Paskutinį kartą vengrai Europos čempionate buvo laimėję 1969 metais. Vėliau jie nežaidė pirmenybėse iki pat 1999 metų, kai Prancūzijoje patyrė tris pralaimėjimus.

Šiemet vengrai į čempionatą grįžo po 18 metų pertraukos.

Į pergalę Vengrijos rinktinę vedęs Hanga žaidė įspūdingai. Puolėjas per 33 minutes pelnė 31 tašką (4/7 dvitaškiai, 6/9 tritaškiai, 5/8 baudos).

Hangai nedaug pritrūko iki trigubo dublio. Jis sugriebė 8 atšokusius kamuolius ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus. Jo pasirodymas įvertintas 34 naudingumo balais.

Per pirmuosius du čempionato mačus Hanga buvo pelnęs vos 13 taškų.

Vengrija: Adamas Hanga 31 (8 atk. kam., 8 rez. perd.), Davidas Vojvoda 18, Zoltan Perl 12.

Čekija: Tomašas Satoransky (7 atk. kam.) ir Lukas Palyza 18, Patrikas Auda 15.