Bellinelio tritaškiais vedami italai iškovojo antrąją pergalę

Marco Belinelli per pirmą mačo pusę pelnė 21 iš savo 26 taškų, o jo komanda pataikė dvigubai daugiau tritaškių nei dvitaškių ir iškovojo antrąją pergalę Europos čempionate. Italijos (2-0) krepšininkai B grupės rungtynėse Tel Avive 78:66 (16:19, 27:14, 16:15, 19:18) nugalėjo Ukrainos (0-2) krepšininkus.

Belinelli dar iki ilgosios pertraukos realizavo 5 iš 7 tritaškių ir pelnė 21 tašką, o Italijos rinktinė įpusėjus mačui pirmavo 43:33. Nors antroje mačo dalyje jis pusantro kėlinio buvo išlaikytas be taškų, tačiau prabilo jo komandos draugai. Luigi Datome, Pietro Aradori ir Arielis Filloy kartu sudėjus smeigė 10 tritaškių, o italai iš viso pataikė 17 tolimų metimų iš 31 (55 proc. taiklumas). Palyginimui, jie pataikė vos 8 dvitaškius iš 20.

Trys iš eilės Belinelli tritaškiai perlaužė rungtynes italų naudai antrajame kėlinyje. Po jo tolimų metimų salvės Ettore Messinos auklėtiniai panaikino 3 taškų deficitą ir patys išsiveržė į priekį 35:29.

Italija bus Lietuvos rinktinės varžovė trečiosiose čempionato rungtynėse sekmadienį.

Ukrainos rinktinė: Artiomas Pustovijus 21 (7/8 dvit.), Viačeslavas Kravcovas 11, Denisas Lukašovas 9 (6 rez. perd.).

Italijos rinktinė: Marco Belinelli 26 (6/12 trit.), Pietro Aradori 13 (3/4 trit.), Arielis Filloy (4/5 trit.) ir Luigi Datome (3/4 trit.) po 12.

Netrukus pateiksime daugiau informacijos.Belinelli dar iki ilgosios pertraukos realizavo 5 iš 7 tritaškių ir pelnė 21 tašką, o Italijos rinktinė įpusėjus mačui pirmavo 43:33. Nors antroje mačo dalyje jis pusantro kėlinio buvo išlaikytas be taškų, tačiau prabilo jo komandos draugai. Luigi Datome, Pietro Aradori ir Arielis Filloy kartu sudėjus smeigė 10 tritaškių, o italai iš viso pataikė 17 tolimų metimų iš 31 (55 proc. taiklumas). Palyginimui, jie įmetė vos 8 dvitaškius iš 20.

Tuo metu Ukrainos rinktinė realizavo vos 3 tolimus metimus iš 14.

Italai netrukus įgijo dviženklę persvarą, bet varžovai po ilgosios pertraukos pakilo į šturmą. Oleksandro Kolčenkos dvitaškis vainikavo jų spurtą 10:0 ir priartino ukrainiečius iki 58:62. Visgi tada italai sudėjo visus taškus ant i – jie spurtavo 13:0 ir įtvirtino laimėjimą.