Lemiamą kovą laimėję turkai žais Europos čempionato aštuntfinalyje

2017-09-05 20:30 basketnews.lt

Turkijos rinktinė (2-2) Stambule tęs kovas Europos čempionato atkrintamosiose varžybose. Lemiamose D grupės rungtynėse dėl vietos kitame etape Ufuko Saricos auklėtiniai 78:65 rungtynių pabaigoje pranoko Belgijos komandą (1-3).

Šiame mače laimėjusi Turkijos rinktinė užsitikrino bent ketvirtąją vietą grupėje. Tuo metu penktoje vietoje likę belgai aukščiau nebepakils ir po grupės varžybų turės keliauti į namus.

Kovas po grupės etapo baigs ir pergalių dar neiškovojusi Didžiosios Britanijos komanda.

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus žaisti 5 minutes rezultatas dar buvo lygus (60:60), tačiau tuomet Turkijos rinktinė pelnė 13 taškų be atsako ir likus 2 minutėms jau pirmavo 73:60.

Į tai belgai atsakė penkių taškų atkarpa, tačiau Melihas Mahmutoglu smeigė tritaškį ir belgai šansų nebeturėjo.

Turkijos rinktinė: Furkanas Korkmazas 14 (7/7 baudos), Melihas Mahmutoglu (5/6 metimai) ir Semihas Erdenas (5 rez. perd.) po 12, Cedi Osmanas 10.

Belgijos rinktinė: Samas Van Rossomas 13 (3/4 trit., 5 atk. kam.), Pierre’as Gillet 10, Maxime’as De Zeeuw 9.