Slovėnai rungtynių pabaigoje palaužė graikų pasipriešinimą

2017-09-03 16:00 basketnews.lt

Slovėnijos rinktinė (3-0) pratęsė pergalių seriją Senojo žemyno pirmenybėse. Kol kas neklumpantys Igorio Kokoškovo auklėtiniai 78:72 (23:13, 12:17, 17:28, 26:14) nugalėjo graikus.

Ketvirtojo kėlinio viduryje Graikijos rinktinė dar pirmavo 64:60, tačiau Luka Dončičiaus vedami slovėnai spurtavo 10:2 ir išsiveržė į priekį 70:66.

Prasidėjus paskutinei minutei graikai atsilikinėjo 70:73, o šansu sušvelninti atsilikimą nepasinaudojo Giorgios Printezis.

Negana to, likus žaisti 22 sekundes Goranas Dragičius atkovojo kamuolį puolime bei pataikęs iš po krepšio (75:70) garantavo savo komandai pergalę.

Slovėnų supertalentas Dončičius per 32 minutes pelnė 22 taškus (4/5 dvitaškiai, 3/7 tritaškiai, 5/6 baudos). Aštuoniolikmetis taip pat atkovojo 5 kamuolius bei atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Slovėnija: Luka Dončičius 22, Goranas Dragičius 16, Klemenas Prepeličius 15.

Graikija: Kostas Sloukas 16, Giorgios Printezis (9 atk. kam.), Giannis Papagiannis ir Nikos Pappas po 10.