Serbai po atkaklios kovos palaužė turkus

2017-09-04 20:30 basketnews.lt

Lemiamu metu susiėmę Aleksandro Džordževičiaus auklėtiniai 80:74 (21:13, 15:18, 17:14, 27:29) pranoko Turkijos krepšininkus (1-2).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje 48:57 atsilikinėję turkai spurtavo 11:0 bei išsiveržė į priekį 59:57, tačiau Meliho Mahmutoglu tritaškius į savo krepšį praleidinėję serbai nutarė į ugnį atsakyti ugnimi.

Ketvirčio viduryje du tritaškius iš eilės pataikęs Bogdanas Bogdanovičius sugrąžino Serbijos rinktinei persvarą – 66:61.

Bogdanovičius netrukus pelnė dar keturis taškus, tačiau Semihas Erdanas ir Furkanas Korkmazas priartino turkus 67:70.

Tuomet tritaškiais apsikeitė Stefanas Jovičius ir Mahmutoglu (73:70), o likus žaisti 2 minutes iš toli svarbų metimą pataikė ir Vladimiras Lučičius – 76:70.

Paskutinėmis rungtynių akimirkomis turkai neužtikrintai atakavo nuo baudų metimo linijos bei leido varžovams patiems baudų metimais užsitikrinti sunkią pergalę.

Serbija: Bogdanas Bogdanovičius 17, Stefanas Jovičius 15 (9 rez. perd.), Milanas Mačvanas ir Draganas Milosavljevičius po 8.

Turkija: Melihas Mahmutoglu 19 (5/9 trit.), Cedi Osmanas 15, Semihas Erdenas 13, Furkanas Korkmazas 11.