Švedo vedami rusai parbloškė ir serbus

2017-09-02 16:30 basketnews.lt

Kiek netikėtą pergalę D grupėje iškovojo Rusijos rinktinė (2-0). Rusai Stambule 75:72 (18:21, 22:17, 18:13, 17:21) nugalėjo iki šiol taip pat vieną pergalę turėjusius serbus (1-1).

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus pusantros minutės, Aleksejus Švedas pataikė baudą, po kurios rusai turėjo sąlyginai saugią persvarą (75:68).

Tiesa, kortas pirmavusiems rusams sumaišyti dar pamėgino Bogdanas Bogdanovičius, kuris smeigęs tritaškį, sumenkino savo komandos deficitą iki keturių (71:75).

Maža to, netrukus Draganas Milosavljevičius pataikė baudą, o po keliolikos sekundžių, Švedas metimo metu neleistinai sulaikė Bogdanovičių. Tiesa, serbas nepataikė baudų ir pergalė liko Rusijos krepšininkų rankose.

Rusus į netikėtą pergalę prieš Aleksandro Džordževičiaus kariauną atvedęs Švedas šiame susitikime pelnė 22 taškus (3/5 dvit., 4/11 trit., 4/5 baud. met.) bei atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Po šių rungtynių Rusijos komanda tapo D grupės lydere.

Rusija: Aleksejus Švedas 22, Timofejus Mozgovas ir Nikita Kurbanovas po 11, Dimitrijus Kulaginas 9.

Serbija: Bogdanas Bogdanovičius ir Bobanas Marjanovičius po 19, Vladimiras Lučičius 12, Draganas Milosavljevičius 9.