Puikiai puolę prancūzai sutriuškino islandus

2017-09-03 13:00 basketnews.lt

Prancūzijos krepšinio rinktinė (2-1) pademonstravo įspūdingą žaidimą puolime bei po ilgosios pertraukos pradėję varžovų triuškinimą Europos čempionate į savo sąskaitą įsirašė antrąją pergalę.

Fantastiškai trečiąjį kėlinį sužaidę Vincento Collet auklėtiniai 115:79 (29:25, 20:17, 37:14, 29:23) sumindė be pergalių liekančius Islandijos krepšininkus (0-3).

Svariai prie pergalės prisidėjo Kauno „Žalgirio“ naujokas Axelis Toupane‘as. Puolėjas per 15 minučių pelnė 10 taškų (3/4 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai, 1/2 baudos), atkovojo 3 kamuolius, 2 kamuolius perėmė bei atliko rezultatyvų perdavimą.

Suomijoje gausiai savų sirgalių palaikomi islandai susitikimo pradžioje sėkmingai kibo favoritams į atlapus ir netgi pirmavo 23:20. Nors prancūzai netrukus perėmė iniciatyvą, po dviejų kėlinių komandas skyrė tik 7 taškai – 49:42.

Vis dėlto po ilgosios pertraukos Prancūzijos krepšininkai juokauti nusiteikę nebuvo. Jie spurtavo net 24:5 bei pabėgo į priekį 83:53. Paskutinysis ketvirtis tebuvo formalumas, kurio metu apsukų nemažinę prancūzai dar labiau padidino savo pranašumą ir iškovojo triuškinančią pergalę.

Prancūzija: Nando De Colo 16, Kevinas Seraphinas ir Edwinas Jacksonas po 14, Joffrey Lauvergne‘as 13.

Islandija: Johannas Stefanssonas 23, Haukuras Palssonas ir Kristoferis Acoxas (7 atk. kam.) po 10.