Ilgai atsilikusi Prancūzijos rinktinė antroje mačo pusėje įveikė Lenkijos krepšininkus

2017-09-05 16:00 basketnews.lt

Sudėtingą trečiąją pergalę Europos čempionato A grupėje iškovojo Thomaso Heurtelio traukiama Prancūzijos rinktinė (3-1). Ji tik po atkaklios ir permainingos kovos 78:75 (13:20, 13:14, 25:18, 27:23) palaužė Lenkijos nacionalinę komandą (1-3).

Trečiojo kėlinio viduryje lenkai dar turėjo 12 taškų persvarą (46:34), tačiau tuomet jų žaidimas sustojo. Tuo pasinaudoję prancūzai laimėjo atkarpą 17:6 ir prieš lemiamą ketvirtį priartėjo iki 1 taško.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje lenkai pabėgo 6 taškų atstumu, tačiau prancūzai atrodo jėgų surengti dar vieną spurtą bei po atkarpos 17:5 jau pirmavo 6 taškais.

Lenkijos krepšininkai dar bandė priešintis, tačiau jų pastangas nubraukė 6 taškus per paskutines dvi minutes surinkęs Heurtelis.

Rytoj Prancūzija dėl pirmos vietos A grupėje susigrums su kol kas pralaimėjimų nepatyrusia Slovėnijos komanda.

Rezultatyviausi žaidėjai:

Lenkijos rinktinė: Adamas Vačinskis 15, Aaronas Celas 14, Mateušas Ponitka 12, Lukašas Košarekas 10.

Prancūzijos rinktinė: Thomasas Heurtelis 23 (8/8 dvit., 6 rez. perd., 29 naud. bal.), Borisas Diaw 13, Kevinas Seraphinas ir Nando De Colo po 8.