Juodkalniečiai be vargo susitvarkė su vengrais

2017-09-02 14:30 basketnews.lt

Triuškinančią pergalę Europos čempionato C grupėje Klužo Napoke pasiekė Juodkalnijos nacionalinė komanda (1-1). Ji be didesnio vargo 72:48 (14:11, 25:18, 21:11, 12:8) susitvarkė su Vengrijos krepšininkais (0-2) ir juos paliko be pergalių.

Rungtynių lūžis įvyko trečiajame kėlinyje. Jo pradžioje vengrai atsiliko 8 taškų skirtumu, tačiau tuomet juodkalniečiai ėmė tolti ir prieš lemiamą ketvirtį jau turėjo solidžią 20 taškų persvarą (60:40).

Pralaimėjusių gretose nežibėjo vienas svarbiausių žaidėjų Adamas Hanga. Komandos kapitonas per 22 minutes įmetė 8 taškus (2/4 dvit., 1/6 trit., 1/3 baudos), dukart suklydo ir surinko 2 naudingumo balus.

Šioje grupėje taip pat rungtyniauja Ispanijos, Čekijos, Kroatijos ir Rumunijos rinktinės.

Juodkalnijos rinktinė: Nikola Vučevičius (7 atk. kam.) ir Bojanas Dublejevičius (7 atk. kam.) po 13, Nikola Ivanovičius 10.

Vengrijos rinktinė: Davidas Vojvoda 20 (8/8 baudos), Zoltanas Perlas 13, Adamas Hanga 8.