Rezultatyviose rungtynėse lengva Slovėnijos rinktinės pergalė

2017-09-05 13:00 basketnews.lt

Slovėnijos rinktinė (4-0) tęsia nepriekaištingą žygį per Senojo žemyno pirmenybes. Gorano Dragičiaus vedami slovėnai 102:75 (23:25, 37:18 21:16 21:16) nušlavė Islandijos rinktinę (0-4).

Puikiai rungtynes pradėję islandai po Jono Stefanssono dvitaškio įgijo 5 pranašumą (25:20), tačiau Islandijos laimė ilgai nesitęsė.

Per antrąjį kėlinį Dragičius pelnė 8 taškus, o Slovėnija šį ketvirtį laimėjo net 19 taškų skirtumu. Likęs laikas buvo tik formalumas, kuriame slovėnai vis didino turėtą pranašumą.

Slovėniją į priekį vėl vedė Dragičius. Įžaidėjas per 26 minutes pelnė 21 tašką (4/6 dvit., 2/4 trit., 7/8 baud.), atkovojo 4 bei perėmė 3 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei surinko 23 naudingumo balus.

Dragičius šiose pirmenybėse vidutiniškai renka po 25 taškus, atkovoja 3,3 kamuolio, atlieka 4,3 rezultatyvaus perdavimo bei renka po 23,3 naudingumo balus. Įžaidėjas yra rezultatyviausias čempionato krepšininkas.

Po šios pergalės aišku, kad slovėnai jau grupėje nenukris žemiau antrosios vietos, tuo metu Islandijai šiame Europos čempionate liko tik vienerios rungtynės po kurių jie keliaus namo.

Slovėnijos rinktinė: Goranas Dragičius 21, Jaka Blažičius 15, Klemenas Prepeličius 14 (4/7 trit.), Luka Dončičius 13 (7 atk. kam.), Edo Muričius 11 (6 atk. kam.)

Islandijos rinktinė: Martinas Hermannssonas 18 (5 atk. kam.), Hlynuras Baeringssonas ir Haukuras Palssonas po 14.