Gruzijos krepšininkams - ukrainiečių antausis

2017-09-03 15:15 basketnews.lt

Europos čempionatą aukšta nata pradėjusi ir Lietuvos nacionalinę komandą nuskriaudusi Gruzijos rinktinė (1-2) įkrito į duobę.

Iliaso Zouro auklėtiniai 81:88 (20:21, 18:30, 25:16, 18:21) netikėtai nusileido ukrainiečiams (1-2) bei patyrė antrąjį pralaimėjimą iš eilės.

Nugalėtojus į priekį vedė buvęs Vilniaus „Lietuvos ryto“ įžaidėjas Denisas Lukašovas, pelnęs 17 taškų (3/4 dvitaškiai, 3/8 tritaškiai, 2/2 baudos), atlikęs 11 rezultatyvių perdavimų ir atkovojęs 6 kamuolius.

Jevgeno Murzino kariauna sėkmingai pradėjo susitikimą ir jau pirmajame ketvirtyje pirmavo 17:9. Pamatus pergalei ukrainiečiai padėjo antrajame kėlinyje, kurį jie baigė spurtu 9:2 bei pabėgo į priekį 51:38.

Iškart po ilgosios pertraukos komandas skyrė jau 15 taškų (53:38), tačiau gruzinai sugebėjo sugrįžti į rungtynes ir kelis kartus sumažinti atsilikimą iki 3 taškų. Vis dėlto pasivyti Ukrainos komandos jiems taip ir nepavyko.

Iki rungtynių pabaigos likus 4 minutėms Gruzijos rinktinė atsilikinėjo tik 71:75, tačiau tuomet penkis svarbius taškus pelnęs Denisas Lukašovas leido atitrūkti ukrainiečiams 82:73.

Tritaškiais besigelbėję gruzinai likus žaisti 40 sekundžių dar priartėjo 81:84, bet paskutiniosiomis sekundėmis Ukrainos rinktinės pergalę įtvirtino Vladimiro Koniavo ir Viačeslavo Bobrovo baudų metimai.

Gruzija: Zaza Pačulija ir Giorgi Šermadinis po 17, Tornikė Šengelija 16 (7 rez. perd.), Manučaras Markoišvilis ir Duda Sanadze po 11.

Ukraina: Artiomas Pustovyi 19, Denisas Lukašovas (11 rez. perd.) ir Aleksandras Lypovyy po 17, Viačeslavas Bobrovas 13.