Triuškinančią persvarą iššvaistę prancūzai nugalėjo Graikijos rinktinę

2017-09-02 16:00 basketnews.lt

A grupės favoritų dvikovoje pergalę iškovojo Prancūzijos rinktinė (1-1). Visą mačą varžovus triuškinę, tačiau ketvirtajame kėlinyje juos arčiau savęs prisileidę prancūzai 95:87 (27:15, 28:21, 20:21, 20:30) susitvarkė su Graikijos krepšininkais (1-1).

Prancūzai jau nuo pat rungtynių pradžios šovė į priekį ir po pirmojo kėlinio pirmavo 12 taškų persvara (27:15). Per pirmąsias 10 minučių Evanas Fournier įmetė 11 taškų, Joffrey Lauvergne pridėjo 10.

Pakiliai žaidę prancūzai apsukų nemažino ir antrajame kėlinyje, o į didžiąją pertrauką išėjo pirmaudami net 19 taškų pranašumu (55:39).

Intriga atgijo ketvirtajame kėlinyje. Ketvirčio pradžioje prancūzų pranašumas nekėlė abejonių (+20), tačiau tuomet Graikija spurtavo 15:1 ir priartėjo iki 6 taškų. Per šią atkarpą graikai pataikė net keturis tritaškius iš eilės.

Netrukus prancūzai gaisrą numalšino. Jie laimėjo atkarpą 8:2 ir likus pusketvirtos minutės pirmavo 86:74.

Graikijos krepšininkai bandė mažinti deficitą, tačiau jų viltis nubraukė taiklios Nando De Colo ir Evano Fournier baudos bei Thomaso Heurtelio tritaškis.

Graikijos rinktinė: Georgios Printezis 22 (7/11 dvit.), Nickas Calathes ir Kostas Sloukas (5 atk. kam., 7 rez. perd.) po 15, Thanasis Antetokounmpo 12 (6 atk. kam.).

Prancūzijos rinktinė: Evanas Fournier (9/12 baudos) ir Joffrey Lauvergne (9/13 dvit., 11 atk. kam.) po 21, Nando De Colo 16, Thomasas Heurtelis 13.