B. Bogdanovičiaus vedama Serbijos rinktinė paliko britus be pergalių

2017-09-05 16:30 basketnews.lt

Bogdanas Bogdanovičius įspūdingai užpildė statistikos grafą ir jo vedama Serbijos rinktinė (3-1) įsirašė trečią pergalę Europos čempionato D grupėje. Aleksandro Džordževičiaus auklėtiniai Stambule 82:68 (25:14, 22:24, 18:17, 17:13) nugalėjo be laimėjimų liekančią Didžiosios Britanijos (0-4) nacionalinę komandą.

Bogdanovičius per 27 minutes pelnė 18 taškų, atkovojo 7 ir perėmė 5 kamuolius bei atliko 7 rezultatyvius perdavimus. Jis surinko 25 naudingumo balus, o šiam rodikliui labiausiai pakenkė netaiklūs tritaškiai – 2/10.

Serbai nuo varžovų pabėgo dar mačo pradžioje, kai pirmojo kėlinio pabaigoje ir antroje pradžioje spurtavo 15:6 ir įgijo dviženklę persvarą – 28:17. Panašų pranašumą serbai išlaikė pirmoje mačo dalyje, kol dar vienas spurtas trečiajame kėlinyje nesudėjo visų taškų ant i.

Serbai pelnė 10 taškų iš eilės, nutolo iki 59:40, ir išsaugojo pranašumą iki dvikovos pabaigos.

Šis laimėjimas ir latvių pergalė prieš rusus padėjo serbams įsitvirtinti geriausioje pozicijoje kovojant dėl pirmosios vietos grupėje. Paskutinėse rungtynėse jiems tereikės įveikti belgus.

Didžiosios Britanijos rinktinė: Teddy Okereaforas 17, Kyle’as Johnsonas 13, Luke’as Nelsonas 11.

Serbijos rinktinė: Bogdanas Bogdanovičius 18 (7 atk. kam., 7 rez. perd., 5 per. kam.), Stefanas Jovičius (5 rez. perd.) ir Vladimiras Štimacas po 11, Milanas Mačvanas 10.