Rezultatyviose rungtynėse pergalę iškovojo belgai

2017-09-01 13:30 basketnews.lt

Pirmose Europos čempionato D grupės rungtynėse Stambule pergalę iškovojo Belgijos (1-0) krepšininkai. Itin rezultatyviose rungtynėse jie 103:90 (24:26, 30:27, 19:14, 30:23) įveikė Didžiosios Britanijos komandą (0-1).

Pirmoje rungtynių pusėje vyko tikros taškų lenktynės. Per pirmuosius du kėlinius belgai įmetė 16 metimų iš 35, pridėjo 13 baudų iš 15 ir surinko 54 taškus. Tuo metu britai pataikė net 19 dvitaškių iš 24, pelnė du tritaškius ir 9 baudas ir surinko 53 taškus.

Po ilgosios pertraukos tempas šiek tiek nukrito, o tuomet išryškėjo Belgijos rinktinės pranašumas. Trečiajame kėlinyje britai buvo įgiję 8 taškų persvarą (63:55), tačiau belgai spurtavo 18:4 ir susikrovė 6 taškų pranašumą (73:67).

Lemiamo kėlinio metu ir toliau žibėjo belgai. Jie surengė dar vieną sėkmingą atkarpą (11:5) ir pirmą kartą įgijo dviženklę persvarą (84:74). Netrukus komandas jau skyrė 14 taškų ir rungtynių nugalėtojas tapo aiškus.

Belgijos rinktinė: Maxime’as De Zeeuwas 21 (7 atk. kam.), Samas Van Rossomas 19 (5 rez. perd.), Jonathanas Tabu 18, Pierre’as Gillet 17.

Didžiosios Britanijos rinktinė: Gabe Olaseni 21 (11 atk. kam.), Danielis Clarkas 20 (6 atk. kam.), Kieronas Achara 14, Luke’as Nelsonas 11.