Donato Motiejūno dvigubas dublis pergalės jo ekipai neatnešė

Donatas Motiejūnas surinko dar vieną dvigubą dublį, tačiau jo atstovaujama Šandongo „Golden Stars“ komanda patyrė nesėkmę Kinijos čempionate.

Varžovų lyderių nesustabdžiusi lietuvio komanda 111:128 turėjo pripažinti „Sharks“ pranašumą.

37 minutes aikštėje praleidęs Donatas Motiejūnas pelnė 23 taškus (7/13 dvitaškių, 1/4 tritaškių, 6/9 baudų), atkovojo 15 kamuolių ir atliko tris rezultatyvius perdavimus. Jis taip pat po keturis kartus prasižengė bei suklydo.

„Sharks“ klubui pergalę atnešė fantastiškai žaidę Jimmeris Fredette‘as ir Nickas Minnerathas. Pirmasis pelnė 50 taškų, atkovojo 9 kamuolius ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų, o N. Minnerathas vos per 28 minutes pridėjo 37 taškus.

„Golden Stars“ gretose 32 taškus pelnė D. Yanyuhangas, o 23 pridėjo Ty Lawsonas.